Posljednje objave

petak, 30. rujna 2022. FISU Svjetski combat kup: Karatašice UNIZG danas u borbi za četiri medalje

Odlični nastupi UNIZG karatašica na FISU Svjetskom sveučilišnom combat kupu u Samsunu, događaju s više od 800 sportaša iz svih dijelova svijeta.

četvrtak, 29. rujna 2022. FISU Svjetski combat kup: Bronca za odličnog Luku Pratljačića, boksača sa Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku

Turski grad Samsun domaćin je sveučilišnog Svjetskog combat kupa, jedinstvenog događaja koji je okupio šest borilačkih sportova u jednom natjecanju - boks, karate, muaythaij, sambo, hrvanje i wushu

srijeda, 28. rujna 2022. Studentska božićna tradicija u Dubrovniku nastavlja se i po XXV. put!

Međunarodni studentski božićni turnir - Memorijal Vedrana Jelavića pod organizatorskom palicom Sveučilišnog sportskog saveza - Dubrovnik i Sveučilišta u Dubrovniku održat će se i ove godine u Dubrovniku, i to od 15. do 18. prosinca.

ponedjeljak, 26. rujna 2022. Uspješno završena EUSA Konvencija 2022 - predstavnici HASS-a podijelili uspješna iskustva te najavili nadolazeća natjecanja

Europska sveučilišna sportska asocijacija organizirala je od 23. do 25. rujna u Kranjskoj Gori EUSA Konvenciju, koja je za cilj imala dijeljenje postojećih iskustva i znanja sa sportskih događanja nadolazećim organizatorima EUSA sveučilišnih prvenstava 2023.

četvrtak, 18. kolovoza 2022. EUG 2022: Deset medalja u četiri Combat sporta

Niz combat medalja započele su kickboksačice Iva Vukošić i Lucija Bakalar već u prvim danima EUG-a. U dobrom ritmu nastavili su kasnije judaši i karataši, a predivnu priču iz Lodza zaokružili predstavnici taekwondoa.

Vidi više...