Zagrebu stolnotenisko zlato u obje konkurencije

UniSport HR državno sveučilišno prvenstvo u stolnom tenisu, odigravalo se 26. lipnja na Zagrebačkom velesajmu i okupilo je dvije ekipe u konkurenciji studentica te tri u konkurenciji studenata. Nakon odigranih mečeva, dvostruka titula nacionalnog sveučilišnog prvaka za aktualnu akademsku godinu (2019./2020.), odnosno zlatna medalja u ženskoj i muškoj konkurenciji, pripala je ekipama Sveučilišta u Zagrebu. Srebrom su se okitile studentice Sveučilišta Sjever i studenti Sveučilišta u Splitu, dok je bronca pripala predstavnicima Tehničkog veleučilišta u Zagrebu.

Zagrebački studenti premoćno su slavili nad studentima iz Splita te predstavnicima TVZ-a, savladavši obje te ekipe s rezultatom 3:0, a jednakim rezultatom savladale su i studentice iz Zagreba svoje kolegice sa Sveučilišta Sjever. Predstavnici Sveučilišta u Splitu, bili su uspješniji od TVZ-a, pobijedivši ih 3:1, što im je bilo dovoljno za srebrno odličje.