Dominacija riječkih odbojkašica i osječkih odbojkaša

Nakon jučerašnjih polufinalnih susreta danas su u sportskoj dvorani Bale odigrane odbojkaške utakmice za odličja. U jutarnjim satima prvo su odigrane muške polufinalne utakmice, a potom je uslijedila utakmica za treće mjesto između odbojkašica. Za brončanu medalju borile su se odbojkašice Sveučilišta u Splitu i odbojkašice Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku koje su nakon jučerašnje dramatične završnice u polufinalu ipak izgubile. U današnjoj utakmici Splićanke su mirno držale utakmicu pod kontrolom i dobile oba seta te kući putuju kao brončane. Za zlato su igrale odbojkašice Sveučilišta u Zagrebu i odbojkašice Sveučilišta u Rijeci. Dominacija riječke sveučilišne odbojke nastavlja se i ove godine jer su Riječanke dobile sva tri seta protiv Sveučilišta u Zagrebu.

U utakmici za treće mjesto odbojkaši Sveučilišta Sjever pobijedili su Sveučilište u Splitu istim rezultatom kojim su i odbojkašice Splita došle do svoje bronce (2:0 za Sveučilište Sjever). U večernjem terminu odigrana je i finalna utakmica između Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku. Slavonci su ove godine još uvjerljivije pobijedili i obrani svoj naslov od prošle godine (3:0 za Osijek).
Čestitamo najboljim odbojkašima!