Futsal favoriti tresli mreže protivnika

Polufinalni susreti u muškoj i ženskoj kategoriji završeni su očekivanim rezultatima. Sportska dvorana Valbruna bila je poprište dobrog futsala u kojoj favoriti nisu zakazali. Završnicu u futsalu otvorile su studentice Sveučilišta u Zagrebu koje su odmah na početku turnira pokazale svoju dominaciju i u utakmici protiv Sveučilišta u Zadru upisale pobjedu te izborile novo finale (4:1). Drugi polufinalni susret tresao je mrežu studentica Sveučilišta u Splitu koje nisu mogle pružiti otpor Osječankama koje su zabijale sa svih strana (8:0). U finalu ženskog futsala koji je na rasporedu u subotu u 14 sati igrat će braniteljice naslova, Zagrepčanke, protiv studentica iz Osijeka.

Nakon polufinalnih susreta u ženskom dijelu, odigrani su i muški susreti. Zagreb je prvi izborio svoje mjesto u sutrašnjem finalu pobjedom protiv Osijeka (2:1). U drugoj utakmici Splićani nisu ostavili mjesta iznenađenjima te su s velikih 7:1 pobijedili TVZ. Muško finale na rasporedu je u subotu u 18 sati.