Rukomet (M): Osijek i Vukovar izborili kartu za Finalse!

U Osijeku su 23. siječnja odigrane utakmice poluzavršnice skupine B u UniSport HR rukometu, kroz koje smo saznali i drugi par završnice nacionalnog sveučilišnog rukometnog prvenstva.

S dvama upisanim pobjedama, najuspješnija je bila domaća momčad Sveučilišta u Osijeku, dok su drugoplasirani predstavnici Veleučilištau Vukovaru. Predstavnici Sveučilišta u Splitu, ostali su bez bodova te se dva upisana poraza oprostili od mogućnosti borbe za naslov u ovoj akademskoj godini.

Podsjetimo, Osječani i Vukovarci ovim su plasmanom izborili nastup na UniSport HR Finalsima, gdje ih od prošlog tjedna već čekaju momčadi Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Rijeci.

Čestitamo svim sudionicima, puno sreće na ispitima i vidimo se u proljeće na Finalsima