Nogometna bronca za TVZ

Utakmica za treće mjesto UniSport HR sveučilišnog nogometnog prvenstva, ponudila je tijesnu i napetu utakmicu između Tehničkog veleučilišta Zagreb i Veleučilišta u Vukovaru, u kojem je ekipa TVZ slavila s 2:1. Zaključak je to odličnog nastupa ovih ekipa na ovogodišnjem prvenstvu, a borba za medalju bila je neizvjesna do posljednjeg trenutka. Ipak, unatoč nastojanjima hrabrih Vukovaraca, TVZ-ovci su se pokazali s(p)retnijima te se na kraju okitili broncom.
Susret za treće mjesto, inače održan na pomoćnom terenu HNK "Hajduk" na Poljudu, bio je uvertira u uzbudljivo finale u kojem su se sučelili Sveučilište u Zagrebu te domaćin Sveučilište u Splitu, koji je na kraju i slavio nakon izvođenja jedanaesteraca.

U muškom dijelu natjecanja sudjelovala je još i reprezentacija Sveučilišta VERN', koja je upisavši dva poraza zauzela peto mjesto na natjecanju.