Studenti Zagreba i Osijeka snage će odmjeriti u odbojkaškom finalu

Paralaleno sa ženskom odbojkom, u dvorani Gimnasium igrale su se i polufinalne utakmice muške odbojke.

Studenti Sveučilišta u Zagrebu nadigrali su kolege sa Sveučilišta u Splitu i u sva tri seta lakoćom došli do svog mjesta u finalu. U prvom setu rezultat je bio 25:19, drugom 25:13 i trećem 25:11.

U večernjem terminu svoje mjesto u borbi za zlato tražili su odbojkaši Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Sveučilišta u Rijeci. Isto kao i odbojkaši zagrebačkog Sveučilišta, i Osječani su kvalitetnom igrom osvojili sva tri seta (25:19, 25:19, 25:9).

Odbojkaško muško finale igrat će se isto kao i rukometno, između ekipa Zagreba i Osijeka. Njihova je utakmica na rasporedu u 10:30 u dvorani Gimnasium.

Utakmica za treće mjesto igra se od 8:40.