Odbojka na pijesku razbudila biogradske Soline

U ženskoj konkurenciji snage je odmjerilo 14 ekipa. Danas se odigrao kvalifikacijski dio turnira dok sutra s nestrpljenjem očekujemo finale.

Uvjerljivu pobjedu nad Slavonskim Brodom na početku dana odnijela je ekipa iz Vukovara rezultatom 2:0.

Nakon toga snage su odmjerile ekipe VERN-a i Pule, pri čemu Pula pobjeđuje u oba seta.

Kasnije su igrali Požega i Osijek. Bolje su bile Osječanke.

Studentice Rijeke odigrale su zanimljivu utakmicu protiv Karlovca, a pobjedu odnosi Karlovac (2:0).

Ekipa iz Šibenika nije se pojavila te je pobjeda pripala Zadru. Ista situacija odvila se između Baltazara i Sjevera koji ne dolazi i pobjeda ide Baltazaru.

U žestokoj koknurenciji borili su se VERN i Požega koji su jedini odigrali tri seta. VERN pobjeđuje s rezultatom 2:1.

Nedolazak Šibenika pobjedu donosi Rijeci.

Ispovremeno natjecalo se 9 ekipa u muškoj konkurenciji.

Natjecanje su otvorile ekipe iz Vukovara i Sveučilišta Sjever. Uvjerljivo bolji u oba seta bio je Vukovar.

Laku pobjedu nad Zadrom odnosi ekipa iz Pule (2:0), dok studenti Šibenka pobjeđuju Baltazar rezultatom 2:0.

Također danas su se odigrale utakmice između Zagreba i Vukovara te VERNa i Osijeka. Slavili su Zagreb i Osijek pobjedom u oba seta.

Nedolazak Rijeke, Splita i Baltazara daje prednost Puli, Šibeniku i Vukovaru (koji pobjeđuju bez igranja utakice).

Zadarska ekipa pobjeđuje VERN, a krajnji rezultat bio je 2:0.

Split odnosi pobjedu nad Sjeverom (2:0), a u borbi protiv Osijeka pobjeđuje Zagreb (2:0).

Ekipa iz Pule pobjedila je Šibenik (2:0), a u dvoboju protiv Zadra slavio je Vukovar.

Split pobjeđuje Rijeku rezultatom 2:0.