Ana Kokeza završila nastup nakon dvije pobjede i dva poraza

U kategoriji judo turnira -63 kilograma, danas je nastupila Ana Kokeza, studentica Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Splitu, koja je svoj nastup završila nakon dvije pobjede i dva poraza. Slavivši u šesnaestini finala nad Kazahstankom Aigerim Abilkadirovom u osmini finala ju je dočekala predstavnica Japana, Megumu Tsugane, koja je bila uspješnija. Kokeza je nakon toga dobila priliku kroz repechage, u kojem je pobijedila amerikanku Caroline Patton da bi u drugoj borbi repechagea bila poražena od strane ruskinje Pari Sukatove.

Podsjećamo, Brigita Matić jučer je turnir završila na petom mjestu, a sutra nas očekuju nastupi posljednjih dvaju naših predstavnica u judu - Tene Šikić u -52 te Andree Bekić u kategoriji -57 kilograma.