UniSport Finals - Poreč 2015 - Odbojka na pijesku

Filip Silić i Ivan Đorđević sa Sveučilišta iz Zagreba pobjednici su UniSport finalsa u muškoj odbojci na pijesku. Za prvo mjesto borili su se sa ekipom Sveučilišta iz Splita i pobijedili ih u dva seta rezultatom 2:0. Splićani su prošlogodišnji pobjednici, no Zagreb se pobrinuo da ove godine završe na drugom mjestu. Za treće mjesto borile su se ekipe riječkog sveučilišta i Tehničkog veleučilišta u Zagrebu. Riječani su rezultatom 2:0 pobijedili TVZ i okitili se broncom.

Zagrepčanke izborile pobjedu nad Splićankama, prošlogodišnjim prvakinjama. Treće mjesto osvojila je ekipa Sveučilišta Jurja Dobrile iz Pule u izvrsnoj i napetoj igri protiv Veleučilišta Lavoslava Ružičke iz Vukovara. Titulu najbolje igračice odbojke na pijesku dobila je Sara Radanović, odbojkašica Sveučilišta u Zagrebu.