Futsal (m)

Vi ste ovdje

KVALIFIKACIJE
Kvalifikacije regija Istok
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
11.5.2021. 15.00hSD Borovo Naselje, VukovarSveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku1:0Sveučilište u Slavonskom Brodu
11.5.2021. 16.30hSD Borovo Naselje, VukovarVeleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru6:2Visoka škola Ivanić - Grad
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
12.5.2021. 09.00hSD Borovo Naselje, VukovarSveučilište u Slavonskom Brodu14:0Visoka škola Ivanić - Grad
12.5.2021. 10.30hSD Borovo Naselje, VukovarSveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku2:1Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
12.5.2021. 12.00hSD Borovo Naselje, VukovarVeleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru1:4Sveučilište u Slavonskom Brodu
12.5.2021. 13.30hSD Borovo Naselje, VukovarVisoka škola Ivanić - Grad1:11Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Kvalifikacije regija Sjever
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
11.5.2021. 15.00hSD Martinovka, ZagrebTehničko veleučilište u Zagrebu 1:3Zagrebačka škola ekonomije i menadžmenta
11.5.2021. 16.30hSD Martinovka, ZagrebSveučilište VERN1:7Sveučilište Sjever
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
12.5.2021. 09.00hSD Martinovka, ZagrebZagrebačka škola ekonomije i menadžmenta1:1Sveučilište Sjever
12.5.2021. 10.30hSD Martinovka, ZagrebTehničko veleučilište u Zagrebu7:3Sveučilište VERN
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
12.5.2021. 12.00hSD Martinovka, ZagrebSveučilište VERN1:14Zagrebačka škola ekonomije i menadžmenta
12.5.2021. 13.30hSD Martinovka, ZagrebSveučilište Sjever3:5Tehničko veleučilište u Zagrebu
Kvalifikacije regija Jug
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
12.5.2021. 11.15hMala dvorana ŠC Gripe, SplitSveučilište u Splitu6:0Sveučilište u Zadru
Dodatne kvalifikacije
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
19.5.2021. 9.00hSD Martinovka, ZagrebSveučilište u Zadru5:2Sveučilište u Slavonskom Brodu
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
19.5.2021. 10.45hSD Martinovka, ZagrebTehničko veleučilište u Zagrebu1:3Sveučilište u Zadru
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
19.5.2021. 12.30hSD Martinovka, ZagrebSveučilište u Slavonskom Brodu7:3Tehničko veleučilište u Zagrebu
UNISPORT LIGA
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
1.6.2021. 17.00hŠC Gripe, SplitSveučilište u Dubrovniku1:2Sveučilište u Splitu
1.6.2021. 17.00hSD Martinovka, ZagrebSveučilište u Zagrebu6:0Tehničko veleučilište u Zagrebu
1.6.2021. 18.30hŠC Gripe, SplitEdward Bernays Visoka škola za komunikacijski menadžment2:2Sveučilište u Slavonskom Brodu
1.6.2021. 18.30hSD Martinovka, ZagrebSveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku8:1Sveučilište u Zadru
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
2.6.2021. 9.00hŠC Gripe, SplitSveučilište u Dubrovniku2:5Edward Bernays Visoka škola za komunikacijski menadžment
2.6.2021. 9.00hSD Martinovka, ZagrebTehničko veleučilište u Zagrebu5:2Sveučilište u Zadru
2.6.2021. 10.30hŠC Gripe, SplitSveučilište u Splitu3:0Sveučilište u Slavonskom Brodu
2.6.2021. 10.30hSD Martinovka, ZagrebSveučilište u Zagrebu5:2Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
2.6.2021. 12.15hŠC Gripe, SplitSveučilište u Splitu3:3Edward Bernays Visoka škola za komunikacijski menadžment
2.6.2021. 12.15hSD Martinovka, ZagrebSveučilište u Zadru0:3Sveučilište u Zagrebu
2.6.2021. 13.45hŠC Gripe, SplitSveučilište u Slavonskom Brodu0:7Sveučilište u Dubrovniku
2.6.2021. 13.45hSD Martinovka, ZagrebSveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku9:4Tehničko veleučilište u Zagrebu
4. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
9.6.2021. 9.00hSD Vijuš, Slavonski BrodSveučilište u Zagrebu1:2Edward Bernays Visoka škola za komunikacijski menadžment
9.6.2021. 9.30hSD Gospino polje, DubrovnikSveučilište u Splitu2:3Tehničko veleučilište u Zagrebu
9.6.2021. 10.30hSD Vijuš, Slavonski BrodSveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku4:2Sveučilište u Slavonskom Brodu
9.6.2021. 10.30hSD Gospino polje, DubrovnikSveučilište u Dubrovniku3:0 (bb)Sveučilište u Zadru
5. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
9.6.2021. 12.15hSD Vijuš, Slavonski BrodSveučilište u Slavonskom Brodu1:7Sveučilište u Zagrebu
9.6.2021. 11.00hSD Gospino polje, DubrovnikTehničko veleučilište u Zagrebu0:6Sveučilište u Dubrovniku
9.6.2021. 13.45hSD Vijuš, Slavonski BrodEdward Bernays Visoka škola za komunikacijski menadžment1:3Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
9.6.2021. 13.45hSD Gospino polje, DubrovnikSveučilište u Zadru0:3 (bb)Sveučilište u Splitu
6. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
16.6.2021. 9.00hSD Martinovka, ZagrebTehničko veleučilište u Zagrebu4:5Edward Bernays Visoka škola za komunikacijski menadžment
16.6.2021. 9.00hŠD Zrinjevac, OsijekSveučilište u Zagrebu3:1Sveučilište u Splitu
16.6.2021. 10.30hŠD Zrinjevac, OsijekSveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku1:2Sveučilište u Dubrovniku
7. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
16.6.2021. 11.00hSD Martinovka, ZagrebTehničko veleučilište u Zagrebu4:7Sveučilište u Slavonskom Brodu
16.6.2021. 12.15hŠD Zrinjevac, OsijekSveučilište u Splitu9:2Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
16.6.2021. 13.45hŠD Zrinjevac, OsijekSveučilište u Dubrovniku4:5Sveučilište u Zagrebu
POREDAK UNISPORT LIGE
PozicijaEkipaUPNPOG+G-+/-BOD
1.Sveučilište u Zagrebu760130102018
2.Edward Bernays Visoka škola za komunikacijski menadžment 74212115614
3.Sveučilište u Splitu741223121113
4.Sveučilište u Dubrovniku740325131212
5.Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku 74032423112
6.Sveučilište u Slavonskom Brodu 72141527-127
7.Tehničko veleučilište u Zagrebu72051835-176
8.Sveučilište u Zadru7007021-210
UniSport Finals
Polufinala
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
18.7., 15:00ŠC Gripe, SplitUNIZG5:1UNIDU
18.7., 17:00ŠC Gripe, SplitBERNAYS6:7UNIST
Utakmica za 3. mjesto
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
19.7., 15:00ŠC Gripe, SplitBERNAYS5-1UNIDU
Finale
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
19.7., 17:00ŠC Gripe, SplitUNIST2:4UNIZG
NAJBOLJI STRIJELAC
MATEJ PEROVIĆ, UNIDU
NAJBOLJI VRATAR
ANDRIJA BUDIMIR, UNIZG
NAJBOLJI IGRAČ
NEVEN ZONJIĆ, UNIZG
UKUPNI POREDAK UNISPORT FINALS
Br.Visokoškolska ustanova
1.UNIZG
2.UNIST
3.BERNAYS
4.UNIDU