Futsal (m) - 2019/2020

Vi ste ovdje

KVALIFIKACIJE
PRETKOLO KVALIFIKACIJA - JUG "A"
1.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
12.11.2019. 10:30SD Mocire, ZadarUNIZD- : -UNIDU
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultat Ekipa
12.11.2019. 11:30SD Mocire, ZadarVELEGS0 : 3UNIDU
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
12.11.2019. 12:30SD Mocire, ZadarUNIZD3 : 0VELEGS
POREDAK JUG "A"
Rb.NazivBOD
1.Sveučilište u Dubrovniku (UNIDU)3
2.Sveučilište u Zadru (UNIZD)3
3.Veleučilište u Gospiću (VELEGS)0
PRETKOLO KVALIFIKACIJA - JUG "B"
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
13.11.2019. 10:30SD Mladost, KarlovacVELERI0 : 10UNIRI
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
13.11.2019 11:30SD Mladost, KarlovacVUKA2 : 6UNIRI
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
13.11.2019 12:30SD Mladost, KarlovacVELERI2 : 15VUKA
POREDAK JUG "B"
Rb.NazivUT PNPOG-G-+/-BOD
1.Sveučilište u Rijeci (UNIRI)22--162+146
2.Veleučilište u Karlovcu (VUKA)21-1174+133
3.Veleučilište u Rijeci (VELERI)2--2252+230
PRETKOLO KVALIFIKACIJA - ISTOK
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
20.11.2019 11:30SD Borovo naselje, VukovarVUSB4 : 3VUP
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
20.11.2019 12:40SD Borovo naselje, VukovarVEVU6 : 1VUSB
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipa RezultatEkipa
20.11.2019 13:50SD Borovo naselje, VukovarVUP3 : 2VEVU
Poredak ISTOK
Rb.NazivUTPNPOG+G-+/-BOD
1.Veleučilište u Vukovaru (VEVU)210184+43
3.Veleučilište u Požegi (VUP)21016603
2.Veleučilište u Sl. Brodu (VUSB)210159-43
PRETKOLO KVALIFIKACIJA - SJEVER
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
19.11.2019. 11:00SD Martinovka, ZagrebTVZ2 : 1VERN
19.11.2019. 12:15SD Martinovka, ZagrebBernays4 : 1ZŠEM
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
20.11.2019. 09:00SD Martinovka, ZagrebVERN2 : 8ZŠEM
20.11.2019. 10:15SD Martinovka, ZagrebTVZ1 : 2Bernays
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
20.11.2019. 11:30SD Martinovka, ZagrebBernays5 : 0VERN
20.11.2019. 12:45SD Martinovka, ZagrebZŠEM7 : 1TVZ
Poredak SJEVER
Br.NazivUTPNPOG+G-+/-BOD
1.Bernays3300112+99
4.Zagrebačka škola ekonomije i menadžmenta (ZŠEM)3201167+96
2.Tehničko veleučilište u Zagrebu (TVZ)3102410-63
3.VERN3003315-120
ELITNO KOLO KVALIFIKACIJA "A"
Sudionici - skupina "A" (Zagreb)
BrojNaziv
1.Sveučilište u Dubrovniku (UNIDU)
2.Veleučilište u Karlovcu (VUKA)
3.Edward Bernays
4.Veleučilište u Požegi (VUP)
1.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
10.12.2019. 15:15hSD Martinovka, ZagrebUNIDU4 : 2VUP
10.12.2019. 16:30hSD Martinovka, ZagrebVUKA1 : 9BERNAYS
2.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
11.12.2019. 9:00hSD Martinovka, ZagrebVUP0:10Bernays
11.12.2019. 10:15hSD Martinovka, ZagrebUNIDU7 : 1VUKA
3.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
11.12.2019. 11:30hSD Martinovka, ZagrebVUKA4 : 14VUP
11.12.2019. 12:45hSD Martinovka, ZagrebBernays2 : 3UNIDU
Poredak Skupina "A"
Br.NazivUTPNPOG+G-+/-BOD
2.Sveučilište u Dubrovniku3300145+99
1.Bernays3102214+176
3.Veleučilište u Požegi31021618-23
4.Veleučilište u Karlovcu3003630-230
ELITNO KOLO KVALIFIKACIJA "B"
SUDIONICI - SKUPINA "B"
BrojNaziv
1.Sveučilište u Rijeci (UNIRI)
2.Sveučilište u Zadru (UNIZD)
3.Veleučilište u Vukovaru (VEVU)
4.Zagrebačka škola ekonomije i mendžmenta (ZŠEM)
1.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
17.12.2019. 14:30hSD Mocire, ZadarUNIRI1:5ZŠEM
17.12.2019. 15:45hSD Mocire, ZadarUNIZD 1:4VEVU
2.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
18.12.2019. 9:30hSD Mocire, ZadarZŠEM1:1VEVU
18.12.2019. 10:45hSD Mocire, ZadarUNIRI1:6UNIZD
3.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
18.12.2019. 12:00hSD Mocire, ZadarUNIZD0:2ZŠEM
18.12.2019. 13:15hSD Mocire, ZadarVEVU7:3UNIRI
Ukupni poredak
Br.NazivUTPNPOG+G-+/-BOD
1.Veleučilište u Vukovaru3110125+77
2.Zagrebačka škola ekonomije i managementa321082+67
3.Sveučilište u Zadru31027703
4.Sveučilište u Rijeci3002518-130
UNISPORT FUTSAL LIGA
SUDIONICI UNISPORT FUTSAL LIGE 2019./2020.
RB. Ekipa
1.Sveučilište u Zagrebu (UNIZG)
2.Sveučilište u Splitu (UNIST)
3.Bernays (Bernays)
4.Sveučilište u Zadru (UNIZD)
5.Sveučilište u Dubrovniku (UNIDU)
6.Sveučilište u Osijeku (UNIOS)
7.Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru (VEVU)
8. Zagrebačka škola ekonomije i managementa (ZŠEM)
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
28.1.2020, 13:00VukovarVEVU0:5UNIOS
28.1.2020, 14:00Split UNIST 4:1ZŠEM
28.1.2020, 14:30VukovarUNIZG1:4BERNAYS
28.1.2020, 15:30Split UNIDU4:2UNIZD
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
29.1.2020., 09:00VukovarUNIOS5:2BERNAYS
29.1.2020., 09:00SplitZŠEM3:2UNIZD
29.1.2020., 10:30VukovarVEVU3:4UNIZG
29.1.2020., 10:30SplitUNIST1:0UNIDU
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
29.1.2020., 12:00VukovarUNIZG6:2UNIOS
29.1.2020., 12:00SplitUNIDU1:0ZŠEM
29.1.2020., 13:30VukovarBERNAYS9:1VEVU
29.1.2020., 13:30SplitUNIZD0:9UNIST
4. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipa RezultatEkipa
25.2.2020., 09:30DubrovnikVEVU-:-UNIDU
25.2.2020., 10:45DubrovnikUNIZG-:-UNIZD
26.2.2020., 09:30ZagrebUNIST-:-UNIOS
26.2.2020., 10:45ZagrebZŠEM-:-BERNAYS
5. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
25.2.2020., 12:15DubrovnikUNIZD-:-VEVU
25.2.2020., 13:30DubrovnikUNIZG-:-UNIDU
26.2.2020., 12:15ZagrebUNIOS-:-ZŠEM
26.2.2020., 13:30ZagrebBERNAYS-:-UNIST
6. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
17.3.2020., 09:30ZagrebUNIZG-:-ZŠEM
17.3.2020., 09:30OsijekUNIDU-:-BERNAYS
17.3.2020., 10:45ZagrebVEVU-:-UNIST
17.3.2020., 10:45OsijekUNIZD-:-UNIOS
7. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
17.3.2020., 12:15ZagrebUNIST-:-UNIZG
17.3.2020., 12:15OsijekBERNAYS-:-UNIZD
17.3.2020., 13:30ZagrebZŠEM-:-VEVU
17.3.2020., 13:30OsijekUNIOS-:-UNIDU
TABLICA
PozicijaEkipaUPNPOG+G-+/-BOD
1.Sveučilište u Splitu3300141+139
2.Bernays3201157+86
3.Sveučilište u Osijeku 3201128+46
4.Sveučilište u Zagrebu3201119+26
5.Sveučilište u Dubrovniku320153+26
6.Zagrebačka škola ekonomije i managementa310247+33
7.Sveučilište u Zadru3003416-120
8.Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru3003418-140
ZAVRŠNICA - UNISPORT FINALS