Futsal (m) - 2019/2020

Vi ste ovdje

KVALIFIKACIJE
PRETKOLO KVALIFIKACIJA - JUG "A"
1.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
12.11.2019. 10:30SD Mocire, ZadarUNIZD- : -UNIDU
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultat Ekipa
12.11.2019. 11:30SD Mocire, ZadarVELEGS0 : 3UNIDU
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
12.11.2019. 12:30SD Mocire, ZadarUNIZD3 : 0VELEGS
POREDAK JUG "A"
Rb.NazivBOD
1.Sveučilište u Dubrovniku (UNIDU)3
2.Sveučilište u Zadru (UNIZD)3
3.Veleučilište u Gospiću (VELEGS)0
PRETKOLO KVALIFIKACIJA - JUG "B"
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
13.11.2019. 10:30SD Mladost, KarlovacVELERI0 : 10UNIRI
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
13.11.2019 11:30SD Mladost, KarlovacVUKA2 : 6UNIRI
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
13.11.2019 12:30SD Mladost, KarlovacVELERI2 : 15VUKA
POREDAK JUG "B"
Rb.NazivUT PNPOG-G-+/-BOD
1.Sveučilište u Rijeci (UNIRI)22--162+146
2.Veleučilište u Karlovcu (VUKA)21-1174+133
3.Veleučilište u Rijeci (VELERI)2--2252+230
PRETKOLO KVALIFIKACIJA - ISTOK
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
20.11.2019 11:30SD Borovo naselje, VukovarVUSB4 : 3VUP
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
20.11.2019 12:40SD Borovo naselje, VukovarVEVU6 : 1VUSB
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipa RezultatEkipa
20.11.2019 13:50SD Borovo naselje, VukovarVUP3 : 2VEVU
Poredak ISTOK
Rb.NazivUTPNPOG+G-+/-BOD
1.Veleučilište u Vukovaru (VEVU)210184+43
3.Veleučilište u Požegi (VUP)21016603
2.Veleučilište u Sl. Brodu (VUSB)210159-43
PRETKOLO KVALIFIKACIJA - SJEVER
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
19.11.2019. 11:00SD Martinovka, ZagrebTVZ2 : 1VERN
19.11.2019. 12:15SD Martinovka, ZagrebBernays4 : 1ZŠEM
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
20.11.2019. 09:00SD Martinovka, ZagrebVERN2 : 8ZŠEM
20.11.2019. 10:15SD Martinovka, ZagrebTVZ1 : 2Bernays
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
20.11.2019. 11:30SD Martinovka, ZagrebBernays5 : 0VERN
20.11.2019. 12:45SD Martinovka, ZagrebZŠEM7 : 1TVZ
Poredak SJEVER
Br.NazivUTPNPOG+G-+/-BOD
1.Bernays3300112+99
4.Zagrebačka škola ekonomije i menadžmenta (ZŠEM)3201167+96
2.Tehničko veleučilište u Zagrebu (TVZ)3102410-63
3.VERN3003315-120
ELITNO KOLO KVALIFIKACIJA "A"
Sudionici - skupina "A" (Zagreb)
BrojNaziv
1.Sveučilište u Dubrovniku (UNIDU)
2.Veleučilište u Karlovcu (VUKA)
3.Edward Bernays
4.Veleučilište u Požegi (VUP)
1.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
10.12.2019. 15:15hSD Martinovka, ZagrebUNIDU- : -VUP
10.12.2019. 16:30hSD Martinovka, ZagrebVUKA- : - BERNAYS
2.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
11.12.2019. 9:00hSD Martinovka, ZagrebVUP- : -Bernays
11.12.2019. 10:15hSD Martinovka, ZagrebUNIDU- : -VUKA
3.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
11.12.2019. 11:30hSD Martinovka, ZagrebVUKA- : -VUP
11.12.2019. 12:45hSD Martinovka, ZagrebBernays- : -UNIDU
ELITNO KOLO KVALIFIKACIJA "B"
SUDIONICI - SKUPINA "B"
BrojNaziv
1.Sveučilište u Rijeci (UNIRI)
2.Sveučilište u Zadru (UNIZD)
3.Veleučilište u Vukovaru (VEVU)
4.Zagrebačka škola ekonomije i mendžmenta (ZŠEM)
1.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
17.12.2019. 14:30hSD Mocire, ZadarUNIRI- : -ZŠEM
17.12.2019. 15:45hSD Mocire, ZadarUNIZD - : -VEVU
2.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
18.12.2019. 9:30hSD Mocire, ZadarZŠEM- : -VEVU
18.12.2019. 10:45hSD Mocire, ZadarUNIRI- : -UNIZD
3.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
18.12.2019. 12:00hSD Mocire, ZadarUNIZD- : -ZŠEM
18.12.2019. 13:15hSD Mocire, ZadarVEVU- : -UNIRI
UNISPORT FUTSAL LIGA
ZAVRŠNICA - UNISPORT FINALS