Košarka (m) - 2018/2019

Vi ste ovdje

KVALIFIKACIJE
SKUPINA "SJEVER"
1.KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
5.3.2019. u 14.00hSD Cedevita, ZagrebVERN49:53Osijek
5.3.2019. u 15.25hSD Cedevita, ZagrebTVZ49:44ZŠEM
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
6.3.2019. u 12.30hSD Cedevita, ZagrebVERN64:57ZŠEM
6.3.2019. u 13.55hSD Cedevita, ZagrebTVZ43:60Osijek
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
6.3.2019. u 15.20hSD Cedevita, ZagrebZŠEM48:54Osijek
6.3.2019. u 16.45hSD Cedevita, ZagrebVERN69:43TVZ
POREDAK SKUPINE "SJEVER"
Rb.MomčadUTPPOK+K-+/-B
1.Sveučilište u Osijeku330167140+276
2.Veleučilište VERN'312182153+295
3.Tehničko veleučilište u Zagrebu312135173-384
4.Zagrebačka škola ekonomije i menadžmenta303149167-183
SKUPINA "JUG"
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
5.3.2019. u 14.00hSD Dračevac, SplitSplit101:45Sjever
5.3.2019. u 15.25hSD Dračevac, SplitZadar88:33VRI
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
6.3.2019. u 9.00hSD Dračevac, SplitSjever56:50VRI
6.3.2019. u 10.25hSD Dračevac, SplitSplit63:60Zadar
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
6.3.2019. u 11.50hSD Dračevac, SplitZadar53:48Sjever
6.3.2019. u 13.15hSD Dračevac, SplitVRI55:82Split
POREDAK SKUPINE "JUG"
Rb.MomčadUTPPOK+K-+/-B
1.Sveučilište u Splitu330246160+866
2.Sveučilište u Zadru321201144+575
3.Sveučilište Sjever312149204-554
4.Veleučilište u Rijeci 303138226-883
POLUZAVRŠNICE
POLUZAVRŠNICA SKUPINE "A"
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
27.3.2019. u 9.30hSD "Dinko Lukarić", RijekaSplit71:36VERN
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
27.3.2019. u 11.00hSD "Dinko Lukarić", RijekaRijeka70:64Split
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
27.3.2019. u 12.30hSD "Dinko Lukarić", RijekaVERN45:75Rijeka
POREDAK SKUPINE "A"
Rb.MomčadUTPPOK+K-+/-B
1.Sveučilište u Rijeci 220145109+364
2.Sveučilište u Splitu211135104+313
3.Veleučilište VERN'20279146-672
POLUZAVRŠNICA SKUPINE "B"
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
26.3.2019.SD Cedevita, ZagrebOsijek46:73Zadar
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
26.3.2019.SD Cedevita, ZagrebZagreb96:32Osijek
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
26.3.2019.SD Cedevita, ZagrebZadar36:82Zagreb
POREDAK SKUPINE "B"
Rb.MomčadUTPPOK+K-+/-B
1.Sveučilište u Zagrebu22017868+1104
2.Sveučilište u Zadru211109128-193
3.Sveučilište u Osijeku20278169-912
ZAVRŠNICA
POLUFINALNE UTAKMICE
Datum i vrijemeLokacijaEkipa RezultatEkipa
17.5.2019. 19:00Gimnasium RovinjUNIRI99 : 51 UNIZD
17.5.2019. 21:00Gimnasium RovinjUNIZG73 : 68UNIST
UTAKMICA ZA 3.MJESTO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
18.5.2019. 14:30Gimnasium RovinjUNIZD53 : 85UNIST
FINALE
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
18.5.2019. 16:30hGimnasium RovinjUNIRI69 : 79UNIZG
UKUPNI POREDAK SEZONA 2018/2019
Br.Visoko učilište
1.Sveučilište u Zagrebu
2.Sveučilište u Rijeci
3.Sveučilište u Splitu
4.Sveučilište u Zadru