UniSport Futsal (m) - 2017/2018

Vi ste ovdje

Kvalifikacije

Istok
1. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
28.11.2017. 16:00 SD Vijuš (Sl.Brod) Osijek 9 2 Sl.Brod Zapisnik
28.11.2017. 17:00 SD Vijuš (Sl.Brod) Požega 1 8 Baltazar Zapisnik
2. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
29.11.2017. 09:00 SD Vijuš (Sl.Brod) Osijek 3 2 Baltazar Zapisnik
29.11.2017. 10:15 SD Vijuš (Sl.Brod) Sl.Brod 4 3 Požega Zapisnik
3. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
29.11.2017. 11:30 SD Vijuš (Sl.Brod) Požega 3 9 Osijek Zapisnik
29.11.2017. 12:45 SD Vijuš (Sl.Brod) Baltazar 2 0 Sl.Brod Zapisnik
Jug
1. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
05.12.2017. 15:00 SD Mocire, Zadar Zadar 7 1 Gospić
05.12.2017. 16:00 SD Mocire, Zadar Dubrovnik 3 10 Šibenik
2. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
06.12.2017. 09:30 SD Mocire, Zadar Šibenik 5 1 Gospić
06.12.2017. 10:30 SD Mocire, Zadar Zadar 2 3 Dubrovnik
3. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
06.12.2017. 11:30 SD Mocire, Zadar Zadar 4 3 Šibenik
06.12.2017. 12:30 SD Mocire, Zadar Gospić 3 10 Dubrovnik
Sjever
1. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
06.12.2017. 14:00 SD Martinovka (Zagreb) TVZ 3 5 Zagreb
06.12.2017. 15:15 SD Martinovka (Zagreb) Rijeka 10 2 ZŠEM
2. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
07.12.2017. 10:00 SD Martinovka (Zagreb) TVZ 1 0 Rijeka
07.12.2017. 11:15 SD Martinovka (Zagreb) Karlovac 3 5 Zagreb
3. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
07.12.2017. 12:30 SD Martinovka (Zagreb) TVZ 4 0 ZŠEM
07.12.2017. 13:45 SD Martinovka (Zagreb) Karlovac 8 3 Rijeka
4. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
13.12.2017. 13:00 SD Mladost (Karlovac) Karlovac 5 0 ZŠEM
13.12.2017. 14:15 SD Mladost (Karlovac) Zagreb 2 4 Rijeka
5. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
13.12.2017. 15:30 SD Mladost (Karlovac) TVZ 2 2 Karlovac
13.12.2017. 16:45 SD Mladost (Karlovac) Zagreb 10 1 ZŠEM
Dodatne kvalifikacije A - skupina
1. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
30.01.2018. 10:00 SD Martinovka (Zagreb) Dubrovnik 5 3 TVZ
2. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
30.01.2018. 12:30 SD Martinovka (Zagreb) Baltazar 8 1 Dubrovnik
3. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
30.01.2018. 15:00 SD Martinovka (Zagreb) TVZ 7 2 BAK
Dodatne kvalifikacije B - skupina
1. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
30.01.2018. 11:15 SD Martinovka (Zagreb) Karlovac 2 4 Sl.Brod
2. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
30.01.2018. 13:45 SD Martinovka (Zagreb) Zadar 6 1 Karlovac
3. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
30.01.2018. 16:15 SD Martinovka (Zagreb) Sl.Brod 6 4 Zadar

Ukupno istok

Rb. Naziv UT P N PO G+ G- +/- B
1. Sveučilište u Osijeku 3 3 0 0 21 7 +14 9
2. Veleučilište Baltazar 3 2 0 1 12 4 +8 6
3. Veleučilište u Sl.Brodu 3 1 0 2 6 14 -8 3
4. Veleučilište u Požegi 3 0 0 3 7 21 -14 0

Ukupno sjever

Rb. Naziv UT P N PO G+ G- +/- B
1. Sveučilište u Zagrebu 4 3 0 1 22 9 +23 9
2. Veleučilište u Karlovcu 4 2 1 1 18 10 +8 7
3. Tehničko veleučilište Zagreb 4 2 1 1 9 7 +2 7
4. Sveučilište u Rijeci 4 2 0 2 17 13 +4 6
5. ZŠEM 4 0 0 4 3 29 -26 0

Ukupno jug

Rb. Naziv UT P N PO G+ G- +/- B
1. Sveučilište u Šibeniku 3 2 0 1 18 7 +11 6
2. Sveučilište u Zadru 3 2 0 1 13 7 +6 6
3. Sveučilište u Dubrovniku 3 2 0 1 16 15 +1 6
4. Veleučilište N.Tesle u Gospiću 3 0 0 3 7 22 -15 0

Ukupno dodatne kvalifikacije A skupina

Rb. Naziv UT P N PO G+ G- +/- B
1. Tehničko veleučilište u Zagrebu 2 1 0 1 10 7 +3 3
2. Veleučilište Baltazar 2 1 0 1 10 8 +2 3
3. Sveučilište u Dubrovniku 2 1 0 1 6 11 -5 3

Ukupno dodatne kvalifikacije B skupina

Rb. Naziv UT P N PO G+ G- +/- B
1. Veleučilište u Sl.Brodu 2 2 0 0 10 6 +4 6
2. Sveučilište u Zadru 2 1 0 1 10 7 +3 3
3. Veleučilište u Karlovcu 2 0 0 2 3 10 -8 0

Liga

1. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
27.02.2018. 14:00 SD Gripe (Split) Šibenik 2 6 Split
27.02.2018. 15:15 SD Vijuš (Sl.Brod) Sl.Brod 0 5 Vukovar
27.02.2018. 15:15 SD Gripe (Split) TVZ 1 3 VERN
27.02.2018. 16:30 SD Vijuš (Sl.Brod) Zagreb 1 1 Osijek
2. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
28.02.2018. 09:00 SD Gripe (Split) Split 5 3 TVZ
28.02.2018. 09:15 SD Vijuš (Sl.Brod) Sl.Brod 4 4 Zagreb
28.02.2018. 10:15 SD Gripe (Split) Šibenik 4 3 VERN
28.02.2018. 10:30 SD Vijuš (Sl.Brod) Vukovar 1 5 Osijek
3. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
28.02.2018. 11:30 SD Gripe (Split) TVZ 3 3 Šibenik
28.02.2018. 11:45 SD Vijuš (Sl.Brod) Osijek 1 1 Sl.Brod
28.02.2018. 12:45 SD Gripe (Split) Split 3 1 VERN
28.02.2018. 13:00 SD Vijuš (Sl.Brod) Zagreb 2 2 Vukovar
4. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
13.03.2018. 14:30 SD Martinovka (Zagreb) Zagreb 3 1 VERN
13.03.2018. 15:30 SD Martinovka (Zagreb) Vukovar 1 6 Split
21.03.2018. 08:30 SD Martinovka (Zagreb) Sl.Brod 2 4 TVZ
21.03.2018. 09:30 SD Martinovka (Zagreb) Osijek 9 3 Šibenik
5. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
14.03.2018. 11:00 SD Martinovka (Zagreb) Split 3 2 Zagreb
14.03.2018. 12:30 SD Martinovka (Zagreb) VERN 1 3 Vukovar
21.03.2018. 10:30 SD Martinovka (Zagreb) Sl.Brod 0 4 Šibenik
21.03.2018. 12:30 SD Martinovka (Zagreb) TVZ 2 2 Osijek
6. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
18.04.2018. 10:00 SD Borovo (Vukovar) Zagreb 4 2 Šibenik
18.04.2018. 10:00 SD Sutinska Vrela Osijek 2 2 Split
18.04.2018. 11:15 SD Sutinska Vrela VERN 7 4 Sl.Brod
18.04.2018. 11:15 SD Borovo (Vukovar) TVZ 3 6 Vukovar
7. Kolo
Datum i vrijeme Lokacija Momčad/Igrač Rez Rez Momčad/Igrač Zapisnik
18.04.2018. 12:30 SD Sutinska Vrela Osijek 7 2 VERN
18.04.2018. 13:45 SD Sutinska Vrela Sl.Brod 1 10 Split
18.04.2018. 12:30 SD Borovo (Vukovar) Šibenik 4 7 Vukovar
18.04.2018. 13:45 SD Borovo (Vukovar) Zagreb 5 2 TVZ

Poredak

Rb. Naziv UT P N PO G+ G- +/- B
1. Sveučilište u Splitu 7 6 1 0 35 12 +23 19
2. Sveučilište u Osijeku 7 3 4 0 27 12 +15 13
3. Veleučilište u Vukovaru 7 4 1 2 25 21 +4 13
4. Sveučilište u Zagrebu 7 3 3 1 19 15 +4 12
5. Veleučilište u Šibeniku 7 2 1 4 22 32 -10 7
6. Sveučilište VERN 7 2 0 5 17 25 -8 6
7. Tehničko veleučilište u Zagrebu 7 1 2 4 18 26 -8 5
8. Veleučilište u Sl.Brodu 7 0 2 5 12 34 -22 2