Rukomet (m) - 2017/2018

Vi ste ovdje

Kvalifikacije
Skupina Jug
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčad/IgračRezRezMomčad/Igrač
20.03.2018. 10:15SD Mocire, ZadarRijeka2713Split
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčad/IgračRezRezMomčad/Igrač
20.03.2018. 11:30SD Mocire, ZadarZadar1029Rijeka
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčad/IgračRezRezMomčad/Igrač
21.03.2018. 13:30ŠD Jug (Osijek)Split3117Zadar
Skupina Sjever
1. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčad/IgračRezRezMomčad/Igrač
21.03.2018. 11:00ŠD Jug (Osijek)Vukovar3120TVZ
2. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčad/IgračRezRezMomčad/Igrač
21.03.2018. 12:15ŠD Jug (Osijek)Vukovar2322Osijek
3. KOLO
Datum i vrijemeLokacijaMomčad/IgračRezRezMomčad/Igrač
21.03.2018. 13:30ŠD Jug (Osijek)TVZ1522Osijek
POREDAK U KVALIFIKACIJAMA
SKUPINA JUG
Rb.NazivUTPNPOG+G-+/-B
1.Sveučilište u Rijeci22005227+254
2.Sveučilište u Splitu21014840+82
3.Sveučilište u Zadru20022760-330
SKUPINA SJEVER
Rb.NazivUTPNPOG+G-+/-B
1.Veleučilište u Vukovaru22005442+124
2.Sveučilište u Osijeku21014438+62
3.Tehničko veleučilište u Zagrebu20023553-180
POLUZAVRŠNICA
Grupa A
1. KOLO
DatumLokacijaMomčad/IgračRezRezMomčad/Igrač
09.05.2018. 10:30SD Sutinska VrelaVERN1333Rijeka
2. KOLO
DatumLokacijaMomčad/IgračRezRezMomčad/Igrač
09.05.2018. 11:45SD Sutinska VrelaRijeka1916Osijek
3. KOLO
DatumLokacijaMomčad/IgračRezRezMomčad/Igrač
09.05.2018. 13:00SD Sutinska VrelaOsijek3217VERN
Grupa B
1. KOLO
DatumLokacijaMomčad/IgračRezRezMomčad/Igrač
09.05.2018. 09:00SD Martinovka (Zagreb)Vukovar100Split
2. KOLO
DatumLokacijaMomčad/IgračRezRezMomčad/Igrač
09.05.2018. 11:30SD Martinovka (Zagreb)Split010Zagreb
3. KOLO
DatumLokacijaMomčad/IgračRezRezMomčad/Igrač
09.05.2018. 12:45SD Martinovka (Zagreb)Vukovar1719zagreb
POREDAK U POLUZAVRŠNICAMA
GRUPA A
Rb.NazivUTPNPOG+G-+/-B
1.Sveučilište u Rijeci22005229+234
2.Sveučilište u Osijeku21014836+122
3.VERN20023065-350
GRUPA B
Rb.NazivUTPNPOG+G-+/-B
1.Sveučilište u Zagrebu22002917+24
2.Veleučilište u Vukovaru21012719+82
3.Sveučilište u Splitu2002020-200
ZAVRŠNICA - FINALS 2018.
ZAVRŠNICA
POLUFINALNE UTAKMICE
DatumLokacija MomčadRezRezMomčad
28.5.2018. 11:20SD Valbruna - RovinjSveučilište u Zagrebu2829Sveučilište u Osijeku
28.5.2018. 13:00SD Valbruna - RovinjSveučilište u Rijeci2924Veleučilište u Vukovaru
ZA 3.MJESTO
DatumLokacijaMomčadRezRezMomčad
29.5.2018. 11:20SD Valbruna - RovinjSveučilište u Zagrebu4028Veleučilište u Vukovaru
FINALE (m)
DatumLokacijaMomčadRezRezMomčad
29.5.2018. 14:40SD Valbruna - RovinjSveučilište u Osijeku3235Sveučilište u Rijeci
NAJBOLJI IGRAČ FINALS 2018.
Ime i prezimeVisokoškolska institucija
NAJBOLJI VRATAR FINALS 2018.
Ime i prezimeVisokoškolska institucija