Posljednje objave

četvrtak, 22. veljače 2024. Hrvatski akademski sportski savez bio dio tematske sjednice Hrvatskog sabora "Edukacija volontera u sportu".

Odbor za obitelj, mlade i sport Hrvatskog sabora održao je danas sjednicu posvećenu temi edukacije volontera u sportu te njihovoj važnoj ulozi u cijelom sustavu sporta na svim razinama.

srijeda, 21. veljače 2024. Košarkaši i košarkašice osigurali svoju kartu za UniSport Finals

Kao odmor od isputnih rokova i fakultetskih briga, 20. i 21. veljače u Športskom centru Višnjik u Zadru održali smo UniSportHR poluzavršnicu u košarci za studente.

srijeda, 21. veljače 2024. Uspješno završen kontrolni posjet organizacijskom odboru FISU Foruma 2024 u Zagrebu

Delegacija FISU-a predvođena Liliom Barievom, direktoricom za obrazovanje i kulturu, te pomoćnicom Virginie Rochat provela je inspekcijsku posjetu u domaćinu idućeg FISU Svjetskog foruma koji se 27. - 31. kolovoza održava u Zagrebu.

ponedjeljak, 19. veljače 2024. UniSportHR Košarka: Zadar domaćin poluzavršnice za studente

Pred nama je UniSportHR poluzavršnica u košarci za studente, a ne postoji bolje mjesto da je održimo od Grada košarke. Zadar i Športski centar Višnjik biti će domaćini vrućih akcija na terenu 20. i 21. veljače.

Vidi više...