UniSport Futsal - Vukovar i Požega nastavljaju natjecanje

Kvalifikacijski turnir UniSport Futsal Lige 2019./2020. - regija ISTOK održan je 20. studenog 2019. u Vukovaru. U sportskoj dvorani „Borovo naselje“. Sudjelovale su ekipe Veleučilišta iz Slavonskog Broda, Požege i Vukovara. Nakon tri odigrana susreta, gdje su sve tri ekipe imale po pobjedu i poraz, studenti Veleučilišta „Lavoslav Ružička“ iz Vukovaru i Veleučilišta iz Požege plasirali su se u daljnje kvalifikacije za šesto po redu izdanje UniSport Futsal lige (osam najboljih ekipa u RH). Vukovarsko Veleučilište zauzelo je čelnu poziciju na ljestvici, zahvaljujući najboljoj gol razlici. Na drugom mjestu bili su studenti iz Požege dok su studenti iz Slavonskog Broda završili natjecanje za ovu akademsku godinu.

Rezultati pretkvalifikacija futsala regije Istok:
Rezultat 1. kola:
Veleučilište u Slavonskom Brodu – Veleučilište u Požegi 4:3,
Rezultat 2. kola:
Veleučilište u Slavonskom Brodu - Veleučilište „Lavoslav Ružička“ u Vukovaru 1:6 ( strijelci: Leko x2, Drahotuski, Katušić, Denić i Ergović).
Rezultat 3. kola:
Veleučilište u Požegi - Veleučilište „Lavoslav Ružička“ u Vukovaru 3:2 ( strijelci: Cerovski i Leko)

Detaljnu tablicu možete vidjeti OVDJE