Košarkaški na pripremnim utakmicama za Univezijadu

Hrvatska sveučilišna košarkaška reprezentacija u sklopu priprema za nadolazeću Napoli 2019 Summer Universiade, otputovala je u Frankfurt, gdje će odigrati dvije prijateljske utakmice protiv reprezentacije Njemačke. Prva je na rasporedu 27.6. u 18:00h, a druga 28.6 u 17:00h.

Naša reprezentacija putuje na Univerzijadu u Napulj iz Frankfurta, a u Napulju će 30.06. U 19:00h odigrati prijateljsku utakmicu sa sveučilišnom reprezentacijom Italije.

Utakmice na Univerzijadi u grupnoj fazi natjecanja započinju 4.7. kada igramo u 20:00h u Napulju protiv Rusije. Reprezentacija će se 5.7. u Avellinu u 20:00h susresti s reprezentacijom Latvije i 6.7. u Napulju s Argentinom, također u 20:00h.

Nakon utakmica u grupi slijede utakmice za poredak, a cjelokupni nastup naše košarkaške reprezentacije, kao i ostalih sveučilišnih reprezentacija, pratite na unisport.hr