Odbojkaško zlato u Rijeku ili Zagreb

Odbojkašice Rijeke i Osijeka otvorile su završnicu na UniSport Finals-u u sportskoj dvorani Bale. Prvi polufinalni susret repriza je prošlogodišnjeg finala u kojemu su Riječanke pobijedile Osječanke. Odbojkašice Osijeka nisu iskoristile svoju priliku za uzvratom i u tijesnoj utakmici izgubile su tek u petom setu nakon što su vodile velikih 14:9. Riječanke nisu posustale i rezultat su okrenule u svoju korist.

Uz Riječanke danas su slavile i Zagrepčanke koje su uvjerljivom pobjedom svladale odbojkašice Splita. Uvjerljivom predstavom odbojkašice Zagreba Splićankama nisu dale ni zrno nade u preokret. Osvojile su sva tri seta i pune samopouzdanja sutra će igrati u finalu s Riječankama.

Finale ženske odbojke igra se u subotu od 14 sati i 40 minuta. Muški polufinalni susreti igrat će se u subotu u jutarnjim terminima, a njihovo je finale na rasporedu u 19 sati.