UniSport Nogomet državno prvenstvo u Splitu

Od 16. do 18. lipnja, Split će biti domaćin UniSport nogometnom prvenstvu, koje će okupiti reprezentacije Sveučilišta u Zagrebu, Sveučilišta u Splitu, Sveučilišta VERN', Tehničkog veleučilišta Zagreb te Veleučilišta Lavoslava Ružičke iz Vukovara. Utakmice ovog državnog sveučilišnog nogometnog prvenstva u muškoj i ženskoj konkurenciji odigravat će se na pomoćnim terenima (umjetna trava) HNK Hajduk te RNK Split.

Najvažnija sporedna stvar na svijetu sve više ulazi na područje sveučilišnog sporta, a prošlogodišnji prvak - Sveučilište u Splitu (koji ove godine nastupa na Europskim sveučilišnim igrama u Portugalu) - imat će priliku na domaćem terenu pokušati braniti naslov. Odlična uvertira bit će i početak Svjetskog nogometnog prvenstva te prvi nastup Hrvatske nogometne reprezentacije, a kada to povežemo sa svime što Split nudi u vidu ljepota, sunca i mora, ne sumnjamo kako će se studenti odlično provesti u Gradu pod Marjanom te ponuditi uzbudljive i visoko-kvalitetne utakmice.

Prventsvo pratite na webu, Facebooku te YouTubeu UniSport HR-a.