Izvršni odbor HASS-a u Požegi

Sportska udruga studenata Veleučilišta u Požegi i Veleučilište u Požegi bili su domaćini 14. sjednice Izvršnog odbora Hrvatskog akademskog sportskog saveza koja je održana 25. listopada 2017. godine u Požegi.

Na sjednici se raspravljalo o aktualnim pitanjima, narednoj sezoni i planovima za budućnost te su donijete odluke:

- prihvaćen je novi sustav UniSportHR natjecanja

- izabrani su tehnički delegati za narednu sezonu

- potvrđena je odluka o kandidaturi za Svjetsko sveučilišno prvenstvo u veslanju 2020. godine

- primljena su dva nova člana u privremeno članstvo - Sportski akademski savez Sveučilišta u Zadru i Športska udruga studenata Visoke škole za ekonomiju, poduzetništvo i upravljanje Nikola Šubić Zrinski

- raspisan je natječaj za godišnje nagrade za akademsku godinu 2016./2017.

Uz nazočne članove Izvršnog odbora (Zrinko Čustonja, Toni Gamulin, Dubravko Ižaković, Dražen Pejić, Aleksandar Selmanović), glavnog tajnika, Davora Habljaka, sportskog direktora, Ronalda Štrumbergera, stručne suradnike, Ivanu Aničić i Domagoja Paulića,  sjednici su prisustvovali i Marija Blažičević (Sportska udruga studenata Veleučilišta u Požegi), Sanja Ćurković (Zagrebački sveučilišni športski savez), Tonći Jerak (Sportski akademski savez Sveučilišta u Zadru), Mario Kralj (Akademska sportska udruga VERN'), Marko Prahović i Tamara Sehervari (Sportska udruga Veleučilišta u Karlovcu).

Nakon sjednice organizirana je prezentacija u Nastavnoj bazi Klijet i spremištu vina gdje su domaćini prezentirali program edukacije budućih vinara kao i vina u proizvodnji Veleučilišta u Požegi.