Zlato u stolnom tenisu za studente zagrebačkog Sveučilišta

Tijekom prijepodneva odigrane su i završnice u stolnom tenisu u obje kategorije.

Polufinalni susreti stolnotenisačica danas su bili na strani Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Rijeci koja su s 3:0 u setovima bila bolja od svojih protivnika. Zagrepčanke su nadigrale Zadranke, a Riječanke su bile bolje od Osječanki. U utakmici za brončanu medalju više snage i volje ostalo je u reketima stolnotenisačica Sveučilišta u Zadru koje su s 3:1 u setovima pobijedile Osijek. Žensko finale s lakoćom su osvojile Zagrepčanke dok su se Riječanke morale zadovoljiti srebrom (3:0).

Svi četvrtfinalisti muškog dijela natjecanja svoje su protivnike pobijedili s uvjerljivih 3:0. Tako je Sveučilište u Zagrebu slavilo nad Slavonskim Brodom, TVZ je bio bolji od Zadra, Sveučilište u Rijeci nadigralo je Sveučilište u Splitu, a Sveučilište J. J. Strossmayera u Osijeku pobijedilo je Veleučilište u Karlovcu. Prvi polufinalni susret između Zagreba TVZ-a završio je pobjedom Zagreba (3:0). Rijeka je u drugom polufinalu bila slabija od Osijeka (1:3). U borbi za treće mjesto igralo se dugih pet setova nakon kojih su se broncom okitili stolnotenisači riječkog Sveučilišta. Zlatni nakon finala postali su studenti Sveučilišta u Zagrebu koji su do pobjede došli nakon odigranih pet setova.