Osječanke još uvijek bez pobjede, slobodan dan muškarcima

Nakon odigranih skupina, nogometaši su jučer dobili slobodan dan. U četvrtfinalu sastat će se:

• U 10:00h

SVEUČILIŠTE OSIJEK - SVEUČILIŠTE FRANCHE-COMTE (NK OSIJEK)

SVEUČILIŠTE OF PAMUKKALE - SVEUČILIŠTE OF BOCHUM (FC OLIMPIJA)

• U 18:00h

SVEUČILIŠTE MINHO - SVEUČILIŠTE JYVASKYLA (NK OSIJEK)

DRŽAVNO SVEUČILIŠTE KUBAN - SVEUČILIŠTE CONSTANTIN BRANC (NK OLIMPIJA)

U ženskom dijelu natjecanja održale su se tri regularne utakmice. Sveučilište Song og Fjordane nije uspjelo konkurirati Sveučilištu Porto. Portugalke su ostvarile svoju treću pobjedu s konačnim rezultatom 0:2.

Nažalost, studentice sa Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku još uvijek nisu uspjele ostvariti pobjedu što je rezultiralo trećim uzastopnim porazom. U utakmici protiv Saveznog sveučilišta Ural izgubile su s rezultatom 1:3.

Posljednju utakmicu dana odigrale su studentice Sveučilišta Montpellier i Sveučilišta Wurzburg. Francuskinje su još jednom obranile titulu favoritkinji svladavši protivnice s rezultatom 4:1.