Volonteri na UniSport Finals 2015

Osim samih natjecatelja, u sportu sudjeluju i mnogi drugi sudionici koji nesebično ulažu svoje vrijeme, znanja i vještine potrebne za realizaciju sportskog događaja. Zato je pomoć volontera uvelike doprinjela ostvarivanju UniSport Finals-a 2015.

Ukupno 54 volontera iz cijele Hrvatske, čak 20 više nego lani, okupilo se u Poreču s jednim ciljem – biti dio UniSport Finalsa 2015 te uživati su sportu i zabavi.  Štoviše, volonterskom timu pridružile su se i dvije studentice koje su iz Poljske i Španjolske došle u sklopu Erasmus programa.

Velik broj ovogodišnjih volontera udružit će svoje snage na Europskim sveučilišnim igrama 2016 u Zagrebu i Rijeci. Organizatorima ESI 2016 neizmjerno je drago svjedočiti tolikom odazivu te pozivaju sve zaljubljenike u sport da se priključe velikoj sportskoj avanturi u Zagrebu i Rijeci iduće ljeto.

Sve informacije i prijave za volontiranje možete pronaći na našoj službenoj web stranici  eug2016.com/hr/volunteers/.