Započela UniSport Health rekreacija diljem Hrvatske

UniSport Health - rekreacija i zdravstveno usmjereno tjelesno vježbanja, program pod pokroviteljskom Hrvatskog akademskog sportskog saveza započeo je s provedbom među UniSport članicama diljem Hrvatske, a trajati će sve do 1. srpnja.

Cilj je studentima omogućiti besplatne rekreativne sportske programe te tako potaknuti na kretanje i tjelesnu aktivnost, zdravije navike i rješavanje svakodnevnog stresa. Odgovornost svih nas je briga za cjelokupno stanje našeg tijela i duha, a tjelovježba treba biti dio naše svakodnevnice.

Programi po gradovima

• Boks
  • Trening sa elastičnim gumama
  • Program nordijskog hodanja
  • Fitness programi - funkcionalni trening i trening snage
  • Škola trčanja

• UniFit - niski, srednji i visok intezitet treninga
  • Bodyweight
  • Kickboxing
  • Boxing
  • Dance Fitness
  • Škola penjanja
  • Škola plivanja
  • Pedala&Patika - Škola trčanja

Iz Splita je rekreacijama zadovoljna voditeljica Ivona Kelić: “Ove godine imamo bogat izbor programa u sklpu UniSport ST rekreacije. I više smo nego zadovoljni odazivom - broj zainteresiranih raste nam iz godine u godinu, a ove godine se prijavilo gotovo 900 studenata koji su mogli birati između 13 različitih programa. Od sudionika dobivamo pozitivne povratne informacije o kvaliteti vođenja i provedbe aktivnosti, a programi su popunjeni od početka do kraja. Motivirani su za napredak i ne manjka im volje i želje. Od svih programa, najpopularniji je UNIFIT workout program - zbog velike popularnosti, morali smo povećati broj grupa i termina.”

• Pilates
  • Biciklizam
  • Nordijsko hodanje
  • Planinarenje
  • Pilates
  • Street Workout
  • HIIT - High-Intensity Interval Training VŽ
  • HIIT - High-Intensity Interval Training KC

• Funkcionalni trening
  • Aerobik
  • Fitness program
  • Workout

Nadamo se dobrom odazivu studenata u svim gradovima kako bismo za budućnost pripremili još bolju lepezu aktivnosti i bili dostupni našim studentima na što većem broju lokacija. Prijave su dostupne za sve studente putem UniSport HR akreditacijskog sustava, a ukoliko još uvijek nemaš profil, popuni jednostavnu prijavu, prođi autorizaciju i pridruži se gotovo 6000 članova UniSport obitelji iz cijele Hrvatske.