Studentska božićna tradicija u Dubrovniku nastavlja se i po XXV. put!

Međunarodni studentski božićni turnir - Memorijal Vedrana Jelavića pod organizatorskom palicom Sveučilišnog sportskog saveza - Dubrovnik i Sveučilišta u Dubrovniku održat će se i ove godine u Dubrovniku, i to od 15. do 18. prosinca 2022.

Biti će to 25. put da ovaj jedinstveni sportsko-zabavni događaj okuplja studentice i studente visokih učilišta iz raznih dijelova Europe u jake turnire u muškoj košarci i ženskoj odbojci.

OVOGODIŠNJI PROGRAM

Četvrtak, 15. prosinca

– dolazak ekipa, otvaranje turnira, kvalifikacijske utakmice

Petak, 16. prosinca

– razigravanje, razgledavanje staroga grada, druženje voditelja, studentska zabava

Subota, 17. prosinca

– utakmice za plasmane, natjecanja u tricama i zakucavanju, zatvaranje turnira, studentska zabava

Nedjelja, 18. prosinca

– odlazak ekipa

PRIJAVE

Visoka učilišta iz Hrvatske pozivnicu po promo cijeni mogu dobiti upitom na e-mail sssd@unidu.hr.

Strane visoke obrazovne institucije i gosti sve informacije mogu saznati u dokumentu .

POVEŽITE SE
Za sve ostale informacije ili zanimljivosti, zapratite Facebook stranicu turnira ili se javite na mail adresu sssd@unidu.hr te obavezno pogledajte video jedne od prijašnjih godina klikom na link VIDEO.