UniSportHR Futsal: Koje studentice mogu izboriti Finalse?

Paralelno s poluzavršnicom u rukometu igrati ćemo i UniSportHR poluzavršnicu u futsalu za studentice, što znači da je pred nama dobro poznati cilj - saznati putnice za nacionalnu završnicu UniSport Finals.

Kvalifikacijski turnir igrati ćemo 9. i 11. travnja na dvije lokacije odnosno u dvije skupine. Zagreb će ugostiti skupinu A u kojoj će snage odmjeriti studentice Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatskog katoličkog sveučilišta i Veleučilišta Lavoslav Ružička u Vukovaru, dok će na teren u Zadru istrčati futsalerke Sveučilišta u Splitu, Sveučilišta Sjever i domaće ekipe Sveučilišta u Zadru. Igra se po principu svatko-sa-svakim, a nakon ukupno šest odigranih susreta, saznat ćemo najbolje četiri ekipe koje idu po nacionalnu titulu u Poreč.

Raspored odigravanja:

Sigurni smo da nas očekuju uzbudljivi i borbeni susreti jer je ulog ogroman. Sve ćemo naravno pratiti na našim kanalima - aplikaciji UniSport Digital, dostupnoj za Android  i Phone te društvenim mrežama InstagramuFacebookuTikToku.