Odbojka (ž) - 2018/2019

Vi ste ovdje

UniSport Play - kvalifikacije
UNISPORT PLAY - NATJECANJE PO SKUPINAMA
SKUPINA "A"
DatumVrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanovaKolo
12.4.2019.17:00SC GraberjeZŠEM2:0Veleučilište u Gospiću1.
12.4.2019.18:00SC GraberjeSveučilište u Zadru2:0Međimursko veleučilište1.
12.4.2019.19:00SC GraberjeSveučilište u Zadru2:0ZŠEM2.
12.4.2019.20:00SC GraberjeMeđimursko veleučilište2:0Veleučilište u Gospiću2.
13.4.2019.10:00SC GraberjeVeleučilište u Gospiću0:2Sveučilište u Zadru3.
13.4.2019.10:00SC GraberjeZŠEM2:1Međimursko veleučilište3.
POREDAK - SKUPINA "A"
RBVisokoškolska ustanovaUTPPOS+S-BOD
1.Sveučilište u Zadru330616
2.ZŠEM321424
3.Međimursko veleučilište312342
4.Veleučilište u Gospiću303070
SKUPINA "B"
DatumVrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanovaKolo
12.4.2019.17:00SC GraberjeVeleučilište u Vukovaru2:0Veleučilište u Požegi1.
12.4.2019.18:00SC GraberjeSveučilište Sjever0:2Veleučilište u Požegi2.
12.4.2019.19:00SC GraberjeVeleučilište u Vukovaru2:0Sveučilište Sjever3.
POREDAK- SKUPINA "B"
RBVisokoškolska ustanovaUTPPOS+S-BOD
1.Veleučilište u Vukovaru220404
2.Veleučilište u Požegi211222
3.Sveučilište Sjever202040
UNISPORT PLAY - ZAVRŠNICA
UTAKMICA ZA 5.MJESTO
DatumVrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
13.4.2019.12:00SC GraberjeSveučilište Sjever0:2 Međimursko veleučilište
POLUFINALE
DatumVrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
13.4.2019.11:00SC GraberjeVeleučilište u Vukovaru 2:0ZŠEM
13.4.2019.11:00SC GraberjeSveučilište u Zadru2:0Veleučilište u Požegi
UTAKMICA ZA 3.MJESTO
DatumVrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
13.4.2019.15:00SC GraberjeVeleučilište u Požegi2:0ZŠEM
FINALE
DatumVrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
13.4.16:00SC GraberjeSveučilište u Zadru2:1Veleučilište u Vukovaru
UKUPNI POREDAK - UNISPORT PLAY
RBVisokoškolska ustanova
1.Sveučilište u Zadru
2.Veleučilište u Vukovaru
3.Veleučilište u Požegi
4.ZŠEM
5.Međimursko veleučilište
6.Sveučilište Sjever
7.Veleučilište u Gospiću
UNISPORT - POLUZAVRŠNICA
SKUPINA "A"
SKUPINA "A" - REZULTATI
Datum i vrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
28.4.2019. u 11:00SD Dinko Lukarić, RijekaVeleučilište u Vukovaru0:2Sveučilište u Rijeci
28.4.2019. u 12:30SD Dinko Lukarić, RijekaSveučilište u Splitu2:0Veleučilište u Vukovaru
28.4.2019. u 14:00SD Dinko Lukarić, RijekaSveučilište u Rijeci2:0Sveučilište u Splitu
POREDAK - SKUPINA "A"
RBVisokoškolska ustanovaUTPPOS+S-BOD
1.Sveučilište u Rijeci220404
2.Sveučilište u Splitu211222
3.Veleučilište u Vukovaru202040
SKUPINA "B"
SKUPINA "B" - REZULTATI
Datum i vrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
29.4.2019. u 11:00Osijek - SD JugSveučilište u Osijeku2:0Sveučilište u Zadru
29.4.2019. u 12:30Osijek - SD JugSveučilište u Zadru1:2Sveučilište u Zagrebu
29.4.2019. u 14:00Osijek - SD JugSveučilište u Zagrebu2:1Sveučilište u Osijeku
POREDAK - SKUPINA "B"
RBVisokoškolska ustanovaUTPPOS+S-BOD
1.Sveučilište u Zagrebu220424
2.Sveučilište u Osijeku211322
3.Sveučilište u Zadru202140
UNISPORT ODBOJKA - ZAVRŠNICA
POLUFINALNE UTAKMICE
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
17.5.2019. 17:00hSD Bale UNIRI3 : 2UNIOS
17.5.2019 19:00hSD BaleUNIZG3 : 0UNIST
UTAKMICA ZA 3.MJESTO
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
18.5.2019. 13:20hSD BaleUNIOS0 : 2UNIST
FINALE
Datum i vrijemeLokacijaEkipaRezultatEkipa
18.5.2019. 14:40hSD BaleUNIRI3 : 0 UNIZG
UKUPNI POREDAK SEZONA 2018/2019
Br.Visoko učilište
1.Sveučilište u Rijeci
2.Sveučilište u Zagrebu
3.Sveučilište u Splitu
4.Sveučilište J.J.Strossmayera u Osijeku