Rukomet (m) - 2018/2019

Vi ste ovdje

Rukomet (m) - kvalifikacije
KVALIFIKACIJE - SKUPINA "SJEVER"
1.kolo
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
19.12.2018. 13:00hSD MartinovkaTVZ 16 : 30Zagreb
2.kolo
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
20.12.2018. 9:00hSD MartinovkaZagreb29 : 19 Vukovar
3.kolo
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
20.12.2018. 11:30SD MartinovkaVukovar28 : 21TVZ
POREDAK SKUPINE "SJEVER"
RBNAZIVUTPNPOBOD
1Sveučilište u Zagrebu22004
2Veleučilište u Vukovaru21012
3Tehničko veleučilište u Zagrebu20020
KVALIFIKACIJE - SKUPINA "JUG"
1.kolo
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
18.12.2019. 11:00hSD Mocire - ZadarVeleučilište Rijeka21 : 23Zadar
2.kolo
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
18.12.2019. 12:00hSD Mocire - ZadarSplit36 :16Veleučilište Rijeka
3.kolo
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
18.12.2019. 13:00hSD Mocire - ZadarZadar14 : 30Split
POREDAK SKUPINE "JUG"
RBNAZIVUTPNPOBOD
1.Sveučilište u Splitu22004
2.Sveučilište u Zadru21012
3.Veleučilište u Rijeci20030
POLUZAVRŠNICA SKUPINE "A"
1.kolo
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
16.1.2019. 10:00hSD " Dinko Lukarić" - RijekaZagreb22 : 14Zadar
2.kolo
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
16.1.2019. 11:15hSD " Dunko Lukarić" - RijekaRijeka13 : 10Zagreb
3.kolo
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
16.1.2019. 12:30hSD " Dunko Lukarić" - RijekaZadar11 : 22Rijeka
POREDAK SKUPINE "A"
BRNAZIVUTPNPOBOD
1.Sveučilište u Rijeci22004
2.Sveučilište u Zagrebu21012
3.Sveučilište u Zadru20020
POLUZAVRŠNICA SKUPINE "B"
1.kolo
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
23.1.2019. 11:15hNŠD Jug - OsijekSplit19 : 23Vukovar
2.kolo
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
23.1.2019. 12:30hNŠD Jug - OsijekOsijek34 : 22Split
3.kolo
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
23.1.2019. 13:45hNŠD Jug - OsijekVukovar21 : 26Osijek
POREDAK SKUPINE "B"
BR.NAZIVUTPNPOBOD
1.Sveučilište u Osijeku22004
2.Veleučilište u Vukovaru21012
3.Sveučilišteu Splitu20020
Rukomet (m) - završnica