Stolni tenis (m) - 2018/2019

Vi ste ovdje

UniSport Play - kvalifikacije
UNISPORT PLAY - NATJECANJE PO SKUPINAMA
SKUPINA "A"
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
13.4.2019. u 9.00hSTK VaraždinDubrovnik3:1Požega
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinKarlovac3:0Sjever
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinPožega3:2Karlovac
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinTVZ3:0Dubrovnik
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinKarlovac2:3TVZ
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinSjever0:3Požega
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinTVZ3:0Sjever
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinDubrovnik1:3Karlovac
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinSjever1:3Dubrovnik
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinPožega0:3Karlovac
POREDAK - SKUPINA "A"
RB.Visokoškolska ustanovaBodovi
1.TVZ8
2.Veleučilište u Karlovcu6
3.Sveučilište u Dubrovniku6
4.Veleučilište u Požegi6
5.Sveučilište Sjever4
SKUPINA "B"
Datum i vrijemeLokacijaMomčadRezultatMomčad
13.4.2019. u 9.00hSTK VaraždinZadar1:3Split
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinVukovar0:3VERN
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinSplit 3:0Vukovar
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinOsijek3:0Zadar
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinVukovar0:3Osijek
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinVERN0:3Split
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinOsijek3:0VERN
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinZadar3:0Vukovar
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinVERN2:3Zadar
13.4.2019. u nastavku STK VaraždinSplit 3:1Osijek
POREDAK - SKUPINA "B"
RdVisokoškolska ustanovaBodovi
1.Sveučilište u Splitu8
2.Sveučilište u Osijeku7
3.Sveučilište u Zadru6
4.VERN5
5.Veleučilište u Vukoraru4
UNISPORT PLAY - ZAVRŠNICA
MEČEVI 7-10 MJESTO
Datum i vrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
13.4.2019. u 16.00hSTK VaraždinPožega3:0Vukovar
13.4.2019. u 16.00hSTK VaraždinVERN3:0Sjever
ČETVRTFINALE
Datum i vrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
13.4.2019. u nastavkuSTK VaraždinKarlovac1:3Zadar
13.4.2019. u nastavkuSTK VaraždinOsijek3:0Dubrovnik
POLUFINALE
Datum i vrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
13.4.2019. u nastavkuSTK VaraždinTVZ3:1Osijek
13.4.2019. u nastavkuSTK VaraždinSplit3:0Zadar
9. MJESTO
Datum i vrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
13.4.2019. u nastavkuSTK VaraždinVukovar0:3Sjever
7. MJESTO
Datum i vrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
13.4.2019. u nastavkuSTK VaraždinPožega3:0VERN
5. MJESTO
Datum i vrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
13.4.2019. u nastavkuSTK VaraždinKarlovac2:3Dubrovnik
3. MJESTO
Datum i vrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
13.4.2019. u nastavkuSTK VaraždinOsijek3:0Zadar
FINALE
Datum i vrijemeLokacijaVisokoškolska ustanovaRezultatVisokoškolska ustanova
13.4.2019. u nastavkuSTK VaraždinTVZ0:3Split
UKUPNI POREDAK - UNISPORT PLAY
RB.Visokoškolska ustanova
1.Sveučilište u Splitu
2.TVZ
3.Sveučilište u Osijeku
4.Sveučilište u Zadru
5.Sveučilište u Dubrovniku
6.Veleučilište u Karlovcu
7.Veleučilište u Požegi
8.VERN
9.Sveučilište Sjever
10.Veleučilište u Vukovaru