Unisport HR vijesti

19.05.2019. / Košarka

Jedna od najšokantnijih utakmica na ovogodišnjim Finals-ima zasigurno je ženska utakmica za treće mjesto u kojoj su igrale košarkašice Osijeka i Zadra.

18.05.2019. / Šah

Tijekom jutarnjih sati u Villas Rubinu počeo je turnir u šahu na UniSport Finals-u.

18.05.2019. / Odbojka

Nakon jučerašnjih polufinalnih susreta danas su u sportskoj dvorani Bale odigrane odbojkaške utakmice za odličja.

18.05.2019. / Tenis

Nakon odigranih teniskih mečeva doznali smo i najbolje sveučilišne tenisače i tenisačice. Na vanjskim terenima Villas Rubin-a tenisači TVZ-a osvojili su zlato.

18.05.2019. / Odbojka

U jutarnjim satima odigrani su muški odbojkaški polufinalni susreti u kojima su oba finalista uvjerljivim rezultatom upisali svoje pobjede.

18.05.2019. / Košarka

Košarkašice i košarkaši Sveučilišta u Zagrebu svladali su svoje protivnike i osigurali si mjesto u finalu košarke na ovom UniSport Finals-u.

18.05.2019. / Odbojka

Odbojkašice Rijeke i Osijeka otvorile su završnicu na UniSport Finals-u u sportskoj dvorani Bale.

18.05.2019. / Futsal

Polufinalni susreti u muškoj i ženskoj kategoriji završeni su očekivanim rezultatima. Sportska dvorana Valbruna bila je poprište dobrog futsala u kojoj favoriti nisu zakazali.

16.05.2019. / Šah

Šahisti su svoje mjesto u Rovinju potvrdili u travnju kada je u Varaždinu održan UniSport Play.

16.05.2019. / Odbojka

Odbojkašice Sveučilišta u Rijeci stalni su gosti UniSport Finals-a svake godine. Sportašice jednog od najatraktivnijih ženskih sportova na vrhu su već zadnje tri godine.

16.05.2019. / Košarka

Među studentima, najbolje košarkaške na ovim Finals-ima tražit ćemo između sportašica i sportaša sa Sveučilišta u Splitu, Sveučilišta u Zagrebu, Sveučilišta u Zad

Stranice