Kandidatura za Svjetsko sveučilišno prvenstvo u veslanju 2020.

Izvršni odbor Hrvatskog akademskog sportskog saveza donio je odluku o kandidaturi Zagreba za organizaciju Svjetskog sveučilišnog prvenstva u veslanju 2020.

Međunarodni božićni studentski turnir - Dubrovnik

Ovaj jedinstveni sportsko-zabavni događaj okuplja studente visokih učilišta koji se natječu u muškoj košarci i ženskoj odbojci.

Organizator natjecanja je Sveučilišni sportski savez - Dubrovnik.

Nacionalna strategija studentskog sporta - Osijek

Predstavnici Hrvatskog akademskog sportskog saveza bili su u službenom posjetu Studentskom športskom savezu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku (SŠSO) na sastanku vezanom uz izradu nacionalne strategije studentskog sporta.

35 Svjetskih sveučilišnih prvenstava u 2018.

U novoj godini očekuje nas 35 Svjetskih prvenstava na kojima se mogu natjecati studenti rođeni između 1.1.1993. i 31.12.2000.

Savez sportskih udruga Sveučilišta Sjever u službenom posjetu Hrvatskom akademskom sportskom savezu

Predsjednik Saveza sportskih udruga Sveučilišta Sjever, Nedeljko Pavlec, prof., danas je posjetio Hrvatski akademski sportski savez te je s glavnim tajnikom Davorom Habljakom i sportskim direktorom Ronaldom Štru

VOLONTIRANJE NA FISU PRVENSTVIMA 2018

Ne znaš što je FISU?  Nema problema, rado ćemo ti pojasniti.

Stranice