STUDENTI I STUDENTICE IZ ZAGREBA SVEUČILIŠNI PRVACI U BADMINTONU

U Tehničkoj obrtničkoj školi Split održana završnica nacionalnog sveučilišnog prvenstva u badmintonu, a nakon pet kola muške i ženske konkurencije saznali smo badminton prvake za akademsku godinu 2020./2021.

Zlato u obje konkurencije pripalo je studenticama i studentima Sveučilišta u Zagrebu, srebro su osvojili studentima Sveučilišta u Rijeci odnosno studentica Sveučilišta u Zadru, a bronzu će kući u obje konkurencije ponijeti studenti Sveučilišta u Dubrovniku.

Igračicom turnira proglašena je Barbara Janičić koja je osvojila svega bod više od kolegice iz ekipe, Inge Sadaić. Da stvar bude zanimljivija, Barbara je cijeli život provela u Dubrovniku i tamo trenirala, ali od prošle godine studira u Zagrebu pa igra za UniZG.

Ukupan poredak studenti:

1. Sveučilište u Zagrebu

2. Sveučilište u Rijeci

3. Sveučilište u Dubrovniku

4. Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

5. Sveučilište Sjever

Ukupan poredak studentice:

1. Sveučilište u Zagrebu

2. Sveučilište u  Zadru

3. Sveučilište u Dubrovniku

4. Sveučilište u Rijeci

5. Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

Rezultate svih mečeva možete pronaći klikom na link, a sve fotke u našem ALBUMU.