Šah: Zlato Osječankama i Riječanima

Tijekom jutarnjih sati u Villas Rubinu počeo je turnir u šahu na UniSport Finals-u. Do zlata u ženskoj konkurenciji došle su Osječanke koje su iza sebe ostavila šahistice Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Rijeci. Četvrto mjesto kod šahistica dijele studentice Sveučilišta u Zadru, Veleučilišta u Karlovcu i Tehničkog veleučilišta Zagreb. Najbolji sveučilišni šahisti od danas su studenti Sveučilišta u Rijeci. Drugo mjesto pripalo je Sveučilištu u Zagrebu, a broncom su se okitili šahisti Tehničkog veleučilišta Zagreb. Četvrti su šahisti Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku, peti šahisti Sveučilišta u Zadru i šesti šahisti Veleučilišta Lavoslava Ružička u Vukovaru.
Turnir u šahu posebno je bio uspješan za šahiste Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Rijeci koji s dvostrukim odličjima putuju kući.

Čestitamo najuspješnijim sveučilišnim šahistima i šahisticama.