UniSport Tenis: U Rovinj stižu najupsješniji sveučilišni tenisači i tenisačice

Na teniskim terenima u Villas Rubinu odmah prvoga dana UniSport Finals-a započet te teniski turnir u obje kategorije. U ženskom dijelu turnira ovogodišnji sudionici dolaze sa Sveučilišta u Zagrebu, Sveučilišta u Rijeci, Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku, Tehničkog veleučilišta u Zagrebu, Sveučilišta u Zadru i Veleučilišta Lavoslav Ružička u Vukovaru. Za tenisače igrat će studenti s Tehničkog veleučilišta Zagreb, Sveučilišta u Dubrovniku, Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku, VERN'-a, Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Rijeci.

Tenisačice zagrebačkog Sveučilišta brane naslov prvakinja koje su uzele prošle godine u finalu s tenisačicama TVZ-a kojima se možda pruži prilika za uzvratom. I braniteljima naslova u muškoj kategoriji, tenisačima TVZ-a, ove godine će se pokušati iskupiti za prošlogodišnji finalni poraz tenisači VERN'-a.

Kakav rasplet će se odvijati na teniskim terenima, doznat ćemo u skorašnjim mečevima.