UniSport Futsal Liga: Pretkola kvalifikacija skupina Sjever i Jug B

Nastavljamo s pretkolima kvalifikacija za UniSport Futsal Ligu 2018./2019. Nakon što su u Zadru u skupini JUG A, prolaz dalje izborile ekipe Sveučilišta u Zadru te Veleučilišta u Šibeniku, na red nam dolaze još dvije skupine.

Prva na rasporedu je skupina SJEVER, koja će u kultnoj zagrebačkoj studentskoj dvorani "Martinovka", 4. i 5. prosinca sučeliti momčadi Tehničko veleučilište u Zagrebu, VERN, Zagrebačka škola ekonomije i managementa te Veleučilište Baltazar Zaprešić. Utakmice 1. kola su na rasporedu 4.12. u 12:45h, dok je drugo kolo 5.12. od 9:00h, a treće od 11:30h.

5. prosinca započinju i susreti pretkola kvalifikacija skupine JUG B, koje će se održavati u Rijeci, u Sportsko-rekreacijskom centru "3. maj", gdje će se za prolaz dalje boriti Sveučilište u Rijeci, Veleučilište U Karlovcu, Veleuciliste Nikola Tesla u Gospicu te Veleučilište u Rijeci. 1. kolo na rasporedu je u 17h, dok je drugo kolo predviđeno 6.12. u 9:30h, a treće kolo u 12h.