Košarkaši završili polufinalne susrete

VERN - RIJEKA 61:77

Košarkaši Sveučilišta u Rijeci pobijedili su VERN rezultatom 77:61 u prvoj polufinalnoj utakmici te se plasirali u finale sveučilišnog prvenstva. Riječani su cijelu utakmicu bili u vodstvu i zasluženo kreću u lov na prvo mjesto. Najviše koševa za VERN ubacio je Penić (19), a pobjednike je predvodio Veljačić s 24 koša, od toga četiri trice.

SPLIT - ZAGREB 55:99

Košarkaši Sveučilišta u Zagrebu su pobijedili splitske predstavnike rezultatom 55:99. Početak utakmice bio je neizvjesan pa je prva četvrtina završila 15:15, no kako je vrijeme prolazilo, Zagrepčani su dolazili do sve veće prednosti i konačne pobjede za plasman u finale. Suparnici će im biti Riječani.

Finalna utakmica između Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Rijeci odigrat će se u utorak s početkom u 19:30 sati, dok je utakmica za treće mjesto u 15:30 sati između VERN-a i Sveučilišta u Splitu.