UniSport Futsal Liga: Splićani prvi sudionici završnice

Legendarna Martinovka ponovo je bila centar studentskog futsala u utorak i srijedu (13. i 14.3.2018.). Utakmice 4. i 5.kola UniSport Futsal Lige odigrala je ekipa Sveučilišta u Zagrebu kao domaćin te ekipe Sveučilišta u Splitu, Veleučilišta Lavoslava Ružičke u Vukovaru i VERN.

Zagrepčani su nastavili sa ne baš dobrim igrama i kao domaćin se nisu uspjeli do kraja iskupiti za tri neodlučena rezultata u prva tri kola. U dvije utakmice osvojili su tek tri boda. Tri boda su osvojili u utakmici protiv VERN-a (3:1) dok su od Splita izgubili rezultatom 3:2 u utakmici u kojoj Splićani nisu bili pretjerano motivirani ili pak pomalno "umorni" od posjeta Zagrebu. Iako pomalo umorni Splićani su osigurali nastup na završnici (Finals) i tako odradili odličan posao u dosadašnjem dijelu natjecanja. Vukovar je odradio dobar posao u ove dvije utakmice i sa osvojena 3 boda ostvario planirano. VERN je sa dva poraza pokvario planove no nadamo se da će se u zadnja dva kola pokušati iskupiti.

REZULTATE I TABLICU NATJECANJA MOŽETE VIDJETI OVDJE