Od sada je s vama UniSport TV!

S ponosom vam predstavljamo prvu epizodu emisije "UniSport TV" u produkciji Hrvatskog akademskog sportskog saveza, kroz koju će jednom mjesečno u petnaestominutnom formatu svaki gledatelj imati priliku vidjeti najbolje što sveučilišni sport nudi u Hrvatskoj. Emisija će donositi sportske vijesti, zanimljivosti i intervjue, a približit ćemo vam i uspješne studente koji paralelno sa sveučilišnom karijerom njeguju i onu sportsku. Zavirit ćemo u svaki kutak Hrvatske, kako bismo vam približili sferu studentskog sporta u kojoj profit nema primat nad kvalitetom i istinskim sportskim vrijednostima.

Prva epizoda UniSport TV donosi sve detalje i  novosti iz nacionalne futsal lige, a kakvo je stanje na tablici, tko je u jednoj utakmici pobijedio 10:1 te kome su najbolje šanse za odlaskom na Finalse u Biograd na moru - pogledajte u nastavku:

Pogledajte, kritizirajte i pišite nam ukoliko imate nedoumica, pitanja, ideja ili ukoliko možda želite postati dio ove medijske strane sveučilišnog sporta