Ministrica Nikolina Brnjac primila predstavnike Hrvatskog akademskog sportskog saveza

Ministrica turizma i sporta, gospođa Nikolina Brnjac te državni tajnik gospodina Josip Pavić primili su 24. srpnja predsjednika i glavnog tajnika Hrvatskog akademskog sportskog saveza, gospodina Harisa Pavletića i gospodina Nikolu Vincetića.

Dvojac sveučilišog sporta upoznao je ministricu i državnog tajnika s aktualnostima u HASS-u, s osvrtom na brojne provedene projekte i naglaskom na dva Europska sveučilišna prvenstva koja se ovoga ljeta događaju u Hrvtskoj - Europskog sveučilišnog prvenstva u borilačkim sportovima u Zagrebu te Europskog sveučilišnog prvenstva u futsalu, koje u Splitu upravo doživljava svoju kulminaciju.

Kao prioriteti u narednom periodu istaknuta je provedba projekata usmjerenih na zdravstveno usmjereno tjelesno vježbanje (UniSport Health), volontere i volonterizam (UniSport ViLA), te dualne karijere, koji će dodatno osnažiti razvoj studentskog sporta. Vlada Republike Hrvatske stalna je podrška u radu našeg saveza i projekata.