Haris Pavletić izabran na poziciju prvog dopredsjednika EUSA-e!

Jučer i danas je u Budimpešti održana skupština Europske sveučilišne sportske asocijacije (EUSA). Hrvatski akademski sportski savez predstavljali su potpredsjednik Haris Pavletić i član Nadzornog odbora Marko Žunić.

Osim izvještaja o radu u proteklom periodu, ovo je bila i izborna skupština na kojoj je Haris Pavletić kao kandidat Hrvatskog akademskog sportskog saveza velikom većinom izabran za prvog potpredsjednika EUSA-e. Predsjednik ostaje Adam Roczek iz Poljske, a izabran je i novi Izvršni odbor na mandat od četiri godine kojeg čine: Ivana Ertlova (Češka), Agita Abele (Latvija), Aitor Canibe Sanchez (Španjolska), Joerg Foerster (Njemačka), Zoltan Rakaczki (Mađarska), Bruno Barracosa (Portugal), Dmitry Kiselev (Rusija), Milan Zvan (Slovenija), Andreas L. Csonka (Švicarska), Mehmet Guvay (Turska), Ievgeniy Imas (Ukrajina).

Čestitamo Harisu Pavletiću i novom vodstvu i želimo uspješan rad!