Dodijeljene medalje najuspješnijim tenisačicama i tenisačima

Iako je i ponedjeljak slutio na kišu i nevrijeme naši su tenisači uspjeli odigrati završnicu državnog sveučilišnog prvenstva u tenisu.

Na terenima na Firulama zlato su osvojili tenisači sa Sveučilišta u Zagrebu koji su svojem Sveučilištu  donijeli još jedno od mnogih odličja na ovim Finals-ima.

Zagrepčani su u meču za zlato s 2:0 u setovima pobijedili tenisače Tehničkog veleučilišta Zagreb.

Za brončanu medalju igrao se i treći set koji je u meču Sveučilišta u Rijeci i Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku otišao na stranu Slavonaca.

U ženskom dijelu turnira također je za zlato bilo dovoljno odigrati samo dva seta, a oba su otišla tenisačicama Sveučilišta u Splitu koje su Zagrepčankama ostavile srebrne medalje. U meču za 3. mjesto imali smo isti ishod kao i u muškom dijelu - Osječanke su s 2:1 bile bolje od Riječanki.