ZAGREBAČKE STUDENTICE ZLATNE U FUTSALU JOŠ JEDNU GODINU ZA REDOM

Studentice Sveučilišta u Zagrebu još su jednu godinu za redom obranile titulu nacionalnih sveučilišnih prvakinja u futsalu. Na UniSport Finals 2020. završnici, koja se 5. i 6. Listopada održava u Zagrebu, predstavnice našeg najvećeg sveučilišta upisale su stopostotni učinak te s dvije ostvarene pobjede još jednom osvojile zlatno odličje.

U susretu koji je odlučivao o prvakinji, nastupile su ekipe zagrebačkog sveučilišta i Sveučilišta u Osijeku, a domaća ekipa bila je uspješnija i slavila rezultatom 3:1. Dan ranije, ove su dvije ekipe upisale po jednu pobjedu nad predstavnicama Sveučilišta u Splitu s rezultatima 5:2 i 4:0.

Srebro u ženskom futsalu tako odlazi na Sveučilište u Osijeku, a bronca na Sveučilište u Splitu.

FOTO: Domagoj Mokrović