UNISPORT RUKOMETNO ZLATO ZAGREBAČKIM STUDENTIMA - SPLIĆANI DRUGI, RIJEKA BRONČANA

Posljednja rukometna utakmica na ovogodišnjoj UniSport Finals završnici sveučilišnih sportskih natjecanja RH, vodila se za srebrno odličje između momčadi Sveučilišta u Splitu i Sveučilišta u Rijeci.
U izjednačenoj utakmici ove dvije ekipe su se rezultatski pratile do samoga kraja, no, više sreće imali su predstavnici Sveučilišta u Splitu, koji su slavili s rezultatom 31:30.

Podsjetimo, predstavnici Sveučilišta u Zagrebu već su si osigurali zlato kroz dvije ostvarene pobjede utakmicama održanima prvog natjecateljskog dana UniSport Finalsa 2020. U prvom susretu zagrebački studenti bili su uspješniji od predstavnika riječkog sveučilišta s 31:28, dok su u drugoj utakmici domaćini nadvladali Sveučilište u Splitu s rezultatom 32:27.

FOTO: Domagoj Mokrović