Završnica sveučilišnih prvenstava u šest sportova 25. i 26. lipnja u Zagrebu

25. i 26. lipnja u Zagrebu su na rasporedu završnice nacionalnih sveučilišnih prvenstava u šest sportova. Natjecanja u košarci 3x3 i odbojci na pijesku održavat će se tijekom oba natjecateljska dana na sportskim terenima u sklopu RŠC Jarun, dok će se teniski turnir, također u četvrtak i petak, odigravati na obližnjim terenima "Mladost".

Natjecanja u šahu i badmintonu odvijat će se tijekom 25.6. u prostorijama "I hotela" te "Zagrebačkog velesajma", a na velesajmu će se odvijati i natjecanje u stolnom tenisu, 26.6.

Predstavnici hrvatskih sveučilišta i veleučilišta koji će nastupati na prvenstvu, bore se za titulu državnog sveučilišnog prvaka u svakom od sportova, za mušku i žensku konkurenciju, a detaljniji raspored i sudionici bit će poznati tijekom večeri 24. lipnja, nakon održavanja tehničkih sastanaka.