UniSport Finalsi 17. - 19. 05. u Rovinju

Drugu godinu zaredom Rovinj će na svojim terenima ugostiti najbolje od nacionalnog sveučilišnog sporta. Studenti s devet sveučilišta i veleučilišta diljem zemlje pokazat će od 17. do 19. svibnja ove godine zašto su upravo oni stigli do same završnice nacionalnih sveučilišnih sportskih natjecanja.

U istarskom gradiću bit će poznati novi prvaci RH za aktualnu akademsku godinu u pet sportova – košarci, odbojci, futsalu, tenisu i šahu. Upravo su studenti sportaši iz navedenih sportova tijekom ove akademske godine osigurali svoje mjesto na UniSport Finals-u. U Rovinju će se nadmetati reprezentacije sa sljedećih sveučilišta i veleučilišta: Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Sveučilište u Dubrovniku, Sveučilište u Rijeci, Sveučilište u Splitu, Sveučilište u Zadru, Sveučilište u Zagrebu, Veleučilište VERN', Tehničko veleučilište u Zagrebu i Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru.