Državno studentsko karate prvenstvo 24. veljače!

U novi semestar zakoračit ćemo nacionalnim studentskim prvenstvom u karateu, koje će se održati u nedjelju, 24. veljače od 12 sati u sportskoj dvorani Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Pred nama je pojedinačno i ekipno natjecanje po kategorijama u muškoj i ženskoj konkurenciji, a predstavnici hrvatskih sveučilišta i veleučilišta, borit će se za titulu i čast nacionalnog prvaka za aktualnu akademsku godinu. Događaj se održava u suorganizaciji s Hrvatskim karate savezom, a borbe i natjecanja u katama sude se prema WKF pravilima.

Ovo natjecanje ujedno je i prva uvertira u nadolazeća Europska sveučilišna prvenstva u borilačkim sportovima, koja će ovoga ljeta u Zagrebu okupiti preko 1000 natjecatelja s 200-njak europskih sveučilišta.

Ulaz je, naravno, slobodan