Rukomet (Ž): Zagreb, Split, Rijeka i Osijek na Finalsima

U poluzavršnici skupina A i B za studentice, održanima 18.12. u Osijeku te 19.12. u Zagrebu, svoj su nastup na Finalsima izborile predstavnice naše četiri najveće visokoškolske institucije, odnosno Sveučilišta u Zagrebu, Splitu, Rijeci i Osijeku. Zagrebačke studentice su na domaćem terenu upisale puni učinak u skupini A, nadigravši Splitsko sveučilište s rezultatom od 23:17 te izdominiravši Sveučilište u Zadru s nevjerojatnih 48:8. Splićanke su prolaz dalje izborile kao drugoplasirane, savladavši kolegice iz Zadra s visokom razlikom od 20:4.

U skupini B, maksimalne su bile Riječanke s dvije pobjede – jednom tijesno ostvarenom nad domaćom ekipom Sveučilišta u Osijeku (19:17) – dok su u drugoj uvjerljivo pobijedile Sveučilište Sjever (30:9). Pobjedom od 33:22 nad Sveučilištem Sjever, drugo mjesto je zaslužila ekipa Sveučilišta u Osijeku.