UniSportHR Rukomet: Približava se poluzavršnica za studentice

Nakon uspješne poluzavršnice rukometnog natjecanja za studente, sada je vrijeme da zasjaju i studentice. S nestrpljenjem iščekujemo razvoj događaja u ženskoj konkurenciji, a kvalifikacije ćemo održati od 8. do 11. travnja u dvije regije, odnosno dva grada - Zagrebu i Zadru.

Odličan interes visokoškolskih ustanova za rukometom rezultirao je s devet prijavljenih ekipa (čak dvije više nego prošle godine) koje će igrati dvije skupine. Skupinu A čine Sveučilište u Zagrebu, Sveučilište Sjever, Međimursko veleučilište u Čakovcu, Veleučilište Ivanić-Grad i Sveučilište J.J. Strossmayer u Osijeku, dok skupinu B čine studentice Sveučilišta u Zadru, Sveučilišta u Splitu, Sveučilišta u Rijeci i Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli.

Raspored odigravanja:

Svi koji žele pratiti nastupe i rezultate naših rukometašica mogu to učiniti uživo preko aplikacije UniSport Digital, dostupne za AndroidiPhone, a osim toga, dnevna događanja objavljivat ćemo na našem InstagramuFacebookuTikToku.