Neugodan poraz od Francuske - Hrvatska u borbi za 11. mjesto

Hrvatska sveučilišna futsal reprezentacija upisala je poraz u utakmici koja je otvarala vrata borbi za 9. mjesto na Svjetskom sveučilišnom futsal purvenstvu u Kazahstanu. Unatoč odličnoj igri na terenu, kontroliranju utakmice te dva razlike na semaforu (1:3) samo dvije minute prije kraja utakmice, prvenstvo ćemo završiti u borbi za 11. mjesto protiv reprezentacije N.R. Kine. Hrvatska je držala rezultat čitavu utakmicu, odlično igrala te do zadnje dvije minute imala 1:3, ali onda nastupa drama i scenarij koji je minutu ranije bio nezamisliv. Francuzi uvode golmana-igrača, smanjuju na 2:3, Tustonjić dobiva drugi žuti karton, vrata se brane s trojicom igrača i to uspješno do posljednjih sekundi. Ipak, točno s otkucavanjem one posljednje sekunde, Francuzi poravnavaju na 3:3 te sretnijim izvođenjem penala dolaze do pobjede i utakmice za 9. mjesto.